info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Říjnové dýňobraní

Říjen patří dýním. Máme rádi jak ty okrasné, tak ty na talíři. A když vrcholí jejich hlavní sezóna, ještě nás pobaví na Halloween. Uvařte si v sychravých dnech skvostnou dýňovou polévku, lahodné rizoto nebo si upečte dýni na plechu s bylinkami. Můžete ji připravit samozřejmě i nasladko. Doporučujeme dýňové muffiny, cheesecake nebo hřejivé dýňové latté s kořením. Pokud vám snad chybí pomocníci pro přípravu, stačí navštívit naši prodejnu nebo e-shop.
sada DELIGHT - obrázek

 

DELIGHT, to je potěšení

Uvařte dýňové dobroty v kvalitním nádobí. Pořádný hrnec, který mimo jiné skvěle vypadá? To je sada nádobí DELIGHT. Elegantní bílý povrch nádobí bude slušet moderním i klasickým kuchyním. Sada je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, nádoby mají sendvičové dno a odměřovací stupnici.

Do povinné kuchyňské výbavy patří i „tyčák“. S jeho pomocí umixujete tu nejjemnější polévku, pyré nebo dresink. Tyčový mixér PRESIDENTo výkonu 800 W a 16 000 otáčkách za minutu rozmixuje i ořechy. V nabídce je také rozšířená varianta s příslušenstvím.
V domácnosti se neztratí ani speciální škrabka na dýni, která ji zbaví snadno a rychle tuhé slupky. Síla plátku je nastavitelná pro různé druhy dýní. Čepel má dokonalé ostří, po použití škrabku bezpečně schováte do ochranného pouzdra pro praktické skladování.


Možná se vám budou hodit také:

Vykrajovací souprava PRESTO CARVING - obrázek


Ukažte svou kreativitu

Máte rádi výzvy? Pusťte se do dekorování dýní. S chytrou vykrajovací soupravou PRESTO CARVING získáte sadu jemných nástrojů, se kterou vám půjde práce hladce od ruky. V soupravě najdete 6 speciálních nožů, keramický brousek a krabičku pro bezpečné uložení.

Zakousněte se do sladkého ducha nebo netopýra! Perníčky či slepované cukroví hravě upečete s vykrajovátky v osmi typických halloweenských motivech. Jsou vyrobena z prvotřídního plastu a dodávána s kroužkem pro praktické uložení, aby se nic neztratilo.
Milujete latté? Připravte si jeho sezónní variantu s dýňovým sirupem či pyré. A použijte nejlépe dvoustěnné sklenice, které mají vynikající termoizolační vlastnosti. Proti běžnému sklu udrží déle optimální teplotu nápoje. Sklenice pořídíte ve velikosti pro espresso, cappuccino a latté.


Mohlo by vás ještě zajímat:


Na gram přesně

Malá nenápadná pomocnice, bez které se neobejdete. Kuchyňská váha ACCURA váží s přesností 1 gramu, hodnoty ukazuje na dobře čitelném displeji a má dovažovací funkci, díky které můžete do nádoby postupně přidávat potřebné suroviny. V nabídce jsou váhy do 500 g, 5 kg a 15 kg.

Prohlédněte si Soupravu pro zavařování TESCOMA DELLA CASA s teploměrem, která promění váš běžný hrnec v zavařovací. Unikátní nástavec z tepelně odolného plastu pasuje na jakýkoliv nerezový hrnec či kastrol o průměru 24 cm. S ním zavaříte nejen dýni do zásoby raz dva!
Ať už plánujete dýni zavařit nebo naložit do kořeněného nálevu, mohly by se vám hodit stylové zavařovací sklenice s klipem v několika objemech. Klip je vyroben z nerezavějící oceli a těsnění z přírodního kaučuku. Správně skladované zavařeniny vám vydrží 3 až 6 let.


Mrkněte ještě na: