info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

TESCOMA kariéra


Nastartujte kariéru, pracujte u nás

Jsme ryze česká společnost se silnou tradicí a už více než 30 let patříme mezi nejvýznamnější světové výrobce kuchyňských a domácích potřeb. Za špičkovou kvalitu a originální design našich výrobků jsme získali desítky prestižních ocenění. Největší odměnou a motivací jsou pro nás ale spokojení zákazníci, kteří se k nám vrací. A stejně tak důležití jsou pro nás i naši zaměstnanci. 


Proč pracovat právě u nás?

Naše firma se stále rozrůstá, proto průběžně hledáme do našich řad nové zaměstnance, kterým nabízíme dobrou a stabilní práci, příjemné pracovní zázemí, přátelský kolektiv, odpovídající platové ohodnocení včetně nadstandardních benefitů a především jistotu perspektivního a spolehlivého zaměstnavatele nejen v regionu, ale v celé České republice. Naším domovem je baťovský Zlín, zákazníky ale obsluhujeme ve více než 100 Prodejních centrech od Karlových Varů po Frýdek-Místek.


Jaké benefity nabízíme?

„Firmu netvoří budovy a stroje, ale lidé.“ I po 30 letech panuje v naší firmě přátelské a rodinné prostředí, řada zaměstnanců zde působí od počátků podnikání. O naše zaměstnance se staráme s maximální péčí, proto jim nabízíme řadu nadstandardních benefitů. 
až 5 dnů volna navíc
k zákonné dovolené
Kredity na firemní
výrobky
Flexibilní prac. doba
u vybraných pozic
Příspěvek
na stravování
Slevy na firemní
výrobky
Firemní občerstvení
na pracovišti
Příspěvek
na kulturu
Firemní
sportoviště


Nejčastěji obsazovaná pracovní pozice

Našim zákazníkům se snažíme být stále na blízku, proto máme širokou síť Prodejních center a další partnerské prodejny s naším sortimentem. Vysoce kvalifikovaný a ochotný personál na prodejnách je jedním ze základů našeho podnikání. Pozice prodejních asistentek/asistentů je tedy jedna z nejdůležitějších.

Obsazujeme ale i další pozice, nejen v obchodní síti, ale i v logistice, administrativě a podobně.