info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyVyrazte na houby a usušte si je do zásoby

Vyrazte na houby a usušte si je do zásoby

Po dešti rostou ostošest. Pokud jste milovníci hub, určitě víte, že je mnoho způsobů, jak je zpracovat a nejen hned ve výborných a osvědčených receptech, ale především do zásoby. My vám přidáme tipy na kuchyňské nádobí a pomocníky, se kterými vám půjde práce hezky od ruky.
Talíře SIENA - obrázek

Lehké a rychle připravené pokrmy z hub 

Balkon, terasa, zahrada. Využijte pěkné počasí a stolujte na čerstvém vzduchu. Uvařte si třeba výbornou kulajdu jako lehkou večeři. Servírovat ji můžete v okouzlujících keramických talířích SIENA. Mají kvalitní odolnou glazuru a jsou vyráběny ručně, každý kus je originál.
Sada nádobí DELIGHT, 8 kusů - obrázek
Lahodnou polévku i jakoukoliv jinou dobrotu uvaříte v kvalitních hrncích DELIGHT, které jsou atraktivní a nevšední díky světlé povrchové barvě. Toto praktické nerezové nádobí s odolnou povrchovou úpravou má masivní sklonerezové poklice a pohodlné úchyty pro komfortní manipulaci.
Pánve SteelCRAFT - obrázek
Smaženice z hub nebo jakákoliv minutka na pánvi, také je máte rádi? Vytáhněte pánev SteelCRAFT a už za pár minut si pochutnáte. S touto luxusní ocelovou pánví nešlápnete vedle. Má nepřilnavý povrch odolný vůči kovovému nářadí a je vhodná i do trouby. Jistě oceníte i její profesionální vzhled.

Usnadněte si práci s:

Pánev hluboká čtvercová PRESIDENT Stone s poklicí 28 x 28 cm - obrázek

Venku je nevlídno? Upečte houbového kubu

Oblíbené staročeské jídlo si můžete dopřát nejen ve sváteční dny, připravte si ho kdykoliv dostanete chuť. Zapečte směs krup a hub s česnekem a kořením v hluboké čtvercové pánvi PRESIDENT Stone. Součástí pánve je také sklonerezová poklice. Pánev má antiadhezní povlak s charakterem přírodního kamene, který je natolik odolný, že ho nepoškrábe ani kovové kuchyňské nářadí.
Sada nádobí COMPACT, 6 ks
Z hub si můžete připravit opravdu vydatná jídla, která zasytí a zahřejí. Zkuste třeba delikátní hlívový guláš, vytáhněte hrnce COMPACT a pusťte se do toho. Tato designově oceněná sada je unikátní v tom, že se všechny nádoby včetně poklic stohují do sebe. Poklice navíc pohodlně odložíte v průběhu vaření na okraj nádoby.
Zapékací mísa DELÍCIA - obrázek
Co by vám doma určitě nemělo chybět? Kvalitní keramická zapékací mísa s odolnou glazurou. Naše mísy DELÍCIA vám nabídneme hned ve třech barvách a čtyřech různých velikostech. Díky atraktivnímu vzhledu se hodí i k servírování a můžete je použít v jakékoliv pečicí troubě. Smí i do mrazničky a myčky.

Může se vám ještě hodit: 

Sušička potravin PRESIDENT - obrázek

Sušené voní nejvíc! Udělejte si pořádnou zásobu

Houby jsou výborné i sušené - ty voní nejvíc! Nasušte si je do zásoby. Nejmodernějším pomocníkem v tomto směru je jednoznačně Sušička potravin PRESIDENT. Má příjemný tichý provoz, opravdu velkorysou sušicí plochu (5 sušicích roštů) a můžete na ní nastavit teplotu i dobu sušení.
Kapesní nůž MOVE - obrázek
Parťák do pohody i nepohody. To je Multifunkční kapesní nůž MOVE, který byste měli mít určitě po ruce, až vyrazíte na houby. Má řadu vychytávek, například otvíráky na korunkové uzávěry a konzervy, vývrtku, šroubovák a také bezpečnostní pojistku proti samovolnému sklopení čepele. Součástí balení je i ochranné pouzdro, které lze připevnit na opasek.
Zdravé dózy do mrazničky PURITY - obrázek
Houby můžete také zamrazit, ať už čerstvé nebo ty tepelně předpřipravené do základu - předsmažené na tuku a cibuli. Pro tuto metodu máme bezvadné zdravé dózy do mrazničky PURITY v několika velikostech, které jsou vyrobeny ze špičkového certifikovaného materiálu, dokonale těsní, jsou velmi pružné a mají snadné otevírání i zavírání.

Prohlédněte si ještě: