info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyUžijte si naplno první letní ovoce

Užijte si naplno první letní ovoce

Taky se každý rok na začátku léta nemůžete dočkat prvních jahod a třešní, abyste si z nich vlastnoručně vyrobili lahodné marmelády nebo sirupy? Pochutnejte si na čerstvém ovoci nebo si jej uchovejte do zásoby v mrazáku pro celoroční pečení a mlsání. Zkontrolujte, zda vám nechybí nějaké pomůcky v kuchyni. Pokud ano, vyrazte do našich prodejen nebo nakupte v e-shopu.
Souprava pro přípravu sirupů DELLA CASA

Vše pro jednoduchou přípravu a zpracování

Pro přípravu domácích šťáv a sirupů zastudena máme šikovnou soupravu, se kterou si vyrobíte skvělý domácí sirup. Takto připravené šťávy a sirupy neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Navíc v nich zůstává maximální množství vitamínů a cenných látek.
Cedicí mísa s uzávěrem PRESTO - obrázek
Při zpracování ovoce se vám bude výborně hodit cedicí mísa, která má uzávěr dna. Ovoce v ní nejdříve opláchnete a nasazením víka z ní rázem uděláte plnohodnotnou mísu. Využijete ji nejen na ovoce a zeleninu, ale i na propláchnutí a nabobtnání luštěnin.
Odpeckovač třešní HANDY - obrázek
Zbavte třešně pecek komfortním způsobem! S odpeckovačem třešní to půjde raz dva. Práce s ním je opravdu jednoduchá a bezpečná, třešně a višně zbaví pecek rychle a šetrně. Tato skvělá pomůcka funguje na čerstvé, kompotované a dokonce i mražené ovoce.

Co se bude hodit:

Zavařovací sklenice s klipem DELLA CASA

Kompot, marmeláda i sirup

S nadsázkou řečeno, kdo v sezóně nezavařuje, jakoby nebyl. Pochutnejte si na domácím kompotu nebo džemu. Nejdřív si ale pořiďte praktické sklenice. Zavařovací sklenice s klipem mají masivní uzávěr z nerezavějící oceli a těsnění z přírodního kaučuku. Zavařeninu v nich můžete skladovat po dobu 3 až 6 let. Dobrý domácí kompot v hezké skleničce udělá parádu ve spíži a potěší i jako milý dárek.
Souprava pro odšťavňování ovoce a zeleniny DELLA CASA - obrázek
Souprava pro odšťavňování ovoce a zeleniny představuje unikátní odšťavňovač pro tradiční přípravu vařením. Tuto nádobu se silikonovou hadičkou s uzávěrem pro pohodlné stáčení šťáv nasadíte na jakýkoliv běžný nerezový hrnec nebo kastrol o průměru 24 cm. Připravíte v ní sirup, želé, marmeládu i džem.
Sklenice myDRINK Style - obrázek
Když dostanete chuť na ovocný dezert a nemáte moc času, vezměte sušenky, jogurt a spoustu ovoce. Pak už jen vrstvěte do sklenic myDRINK Style. Mají sympatický minimalistický design a jsou vyrobeny z čirého skla, které je odolné, přitom lehké. Slouží k servírování nápojů a budou skvělé i na dezerty do skleničky.

Zřejmě oceníte i tyto výrobky:

Kuchyňský robot PRESIDENT

Ovoce do pečených i nepečených moučníků

Spousta moučníků potřebuje čas a má své nároky na přípravu. Čím náročnější koláč, tím více oceníte kuchyňského robota. Uhněte těsta, vyšlehá krémy, namele ořechy, vytvaruje cukroví nebo umixuje ovocný přeliv. Luxusní kuchyňský robot PRESIDENT má kultivovaný chod, silný výkon 1 500 W, nerezovou mísu o objemu 6 litrů, 6 rychlostí nastavení otáček, funkci pulzního pohonu a další benefity.
Forma na nepečené dorty DELÍCIA - obrázek
Léto přeje i lehkým nepečeným moučníkům. Co takhle tvarohový nebo zmrzlinový dort či smetanová panna cotta? Nachystejte všechny ingredience včetně jahod, třešní, malin a pusťte se do toho. Doporučujeme použít krásnou formu ve tvaru věnce na nepečené dorty. Využijete ji i na slané aspiky a podobné dobroty. Její výhodou je i odnímatelný středový díl.
Forma na dort rozkládací DELÍCIA s poklopem
Cheesecake, lehkou bublaninu nebo jemný dort připravíte v klasické formě na dorty s prvotřídním antiadhezním povlakem, jejíž součástí je také praktický plastový poklop. Díky němu pečené i nepečené dobroty bezpečně přenesete, ochráníte je proti osychání a také je lépe uskladníte. Poklop má navíc sklápěcí rukojeť k pohodlnému přenášení.

Prohlédněte si ještě: