info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyNejlepší potraviny, které si připravíte doma

Nejlepší potraviny, které si připravíte doma

Proč jsou domácí potraviny nejlepší? Protože máte kontrolu nad jejich složením i výrobou. A navíc chutnají o dost lépe než kupované. Ať už se rozhodnete pro doma vyrobené těstoviny, sýr, šunku nebo něco sladkého, ty nejlepší pomocníky hledejte v našich prodejnách a e-shopu.
Strojek pro přípravu těstovin GrandCHEF - obrázek

Domácí těstoviny jsou „in“

Pamatujete si chuť babiččiných polévkových nudlí? Že už jste dlouho domácí těstoviny nejedli? A přitom je jejich domácí výroba snadná. Postačí vám tři ingredience a šikovný strojek. Připravíte v něm pláty těsta o tloušťce, jakou si vyberete. A z nich pak pomocí nástavce různé typy těstovin, například lasagne nebo fettuccine. 
Stojánek, který vypadá jako malý kolotoč, je ta nejpraktičtější vychytávka pro sušení těstovin. Těstoviny připravené ve strojku na něj pohodlně přenesete a jednoduše je usušíte. 12 odnímatelných výsuvných ramen využijete pro těstoviny o délce až 50 cm. První rameno je barevně odlišeno. Díky tomu budete vědět, v jakém pořadí těsto schne a zabráníte tak nežádoucímu přesychání.
Pro krásně křupavou propečenou pizzu už nemusíte jezdit do Itálie. Se správným receptem, vybranými surovinami a formou na pečení si ji můžete dopřát i doma. Forma na pizzu s antiadhezním povrchem je opatřena perforací, díky které docílíte té správné křupavosti.

Možná se vám budou hodit také:

Šunkovar PRESTO, s teploměrem - obrázek

Bezkonkurenční šunka vhodná i pro děti

I kvalitní kupovaná šunka obsahuje konzervanty, zvýrazňovače chuti a stabilizátory. Pokud si ji ale připravíte doma z masa, které si sami vyberete, můžete ji servírovat i dětem. V našem moderním šunkovaru kromě lahodné šunky připravíte i paštiku, terinu nebo brambory se smetanou.
Čerstvé sýry jsou hotové raz dva. Zejména, když máte po ruce vychytanou soupravu pro jejich přípravu. Stejně snadno připravíte se speciální soupravou i krémové sýry. Zdravou svačinku či večeři bez „éček“ a konzervantů si tak zvládne udělat opravdu každý!
Pokud se rádi zakousnete do krajíce poctivého doma upečeného chleba, budou se vám hodit naše produkty, se kterými upečete dokonale tvarovaný bochník. V ošatce chléb krásně vykyne a forma na kulatý chléb jeho tvar ohlídá při pečení.

Ještě můžete potřebovat:

Lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA - obrázek

I mlsat se dá zdravě

S unikátním lisem připravíte tyčinky, které skvěle vypadají i chutnají, a to hlavně díky ingrediencím, které si sami pohlídáte sami. K výrobku jsme přibalili odzkoušené recepty, se kterými neuděláte chybu. Máte chuť na datlové s medem nebo raději čokoládové s oříšky?
Forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks - obrázek
Gumoví medvídci nebo žížalky nemusí být postrachem rodičů, pokud jsou vyrobeny z ověřených surovin. Se silikonovými formami je to překvapivě snadné. I bez barviv a nežádoucích sladidel se dětem můžou rozzářit oči.
Zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA - obrázek
Smetanové i ovocné zmrzliny, sorbety i ledové nápoje hotové za 20 minut? Se zmrzlinovačem to jde. Jednoduše připravíte až 800 ml vynikající zmrzliny. Použijte to, co máte rádi, třeba čerstvé ovoce a kvalitní čokoládu. Mlsání tak budete mít pod kontrolou.

Co se ještě může hodit: