info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Zahradní slavnost

Sezóna grilovaček a zahradních party je tu. Máte vše?

Letní teploty svádí k trávení času venku, a tak nastává doba zahradního či terasového stolování. Mrkněte, zda vám pro to vaše nechybí některý z nápadů od TESCOMY. Máme pro vás tipy, které si rovnou můžete objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Power gril PARTY TIME

Grilování bez kouře a zdlouhavého rozpalování

Ano, power gril PARTY TIME jsme zkonstruovali tak, aby neměl nešvary klasického grilování na dřevěném uhlí - tedy složité rozpalování uhlíků a mohutné čouzení, které způsobuje tuk odkapávající z grilovaného jídla přímo na brikety. 
 

Možná se vám budou hodit také:

Multifunkční lis na hamburgery GrandCHEF
Vytvarovat hamburger jeden jako druhý v ruce není snadné ani rychlé. Proto jsme vymysleli unikátní lis, se kterým hravě vytvoříte a hygienicky uskladníte až 9 "placek" z mletého masa. Navíc jsme ho opatřili vychytávkou pro burgery plněné sýrem!
Elektrický mlýnek na pepř a sůl PRESIDENT, 2 v 1
Insert your text herePro snadné mletí čerstvé soli a pepře vám přijde vhod elektrický mlýnek 2 v 1, který má 2 oddělené komory a mele pepř či sůl pouhým zmáčknutím tlačítka. Díky praktickému víčku vám navíc zbytky koření neznečistí stůl.
Chladicí podnos s poklopem DELÍCIA ø 34 cm

Jednohubky, chlebíčky, zákusky i dort teď bezpečně přenesete kamkoli

Představujeme praktický podnos se zabudovaným chlazením, který ochrání vaše dobroty před hmyzem i vysokými teplotami. Čerstvé dorty, dezerty, jednohubky, chlebíčky nebo ovoce můžete v uzavřeném podnose bezpečně přenést a svěží a vychlazené je uchovat během podávání v horkém létě při zahradním stolování, pikniku nebo u vody.
Podnos FANCY HOME 44 x 30 cm, louka
Proč mít nudný podnos jako všichni, když můžete mít ekologický a s originálním dekorem rozkvetlé louky. Všechny podnosy FANCY HOME jsou na rozdíl od běžných, ryze plastových podnosů, biologicky rozložitelné a šetrné vůči životnímu prostředí. Mají prostorné úchyty pro komfortní manipulaci a matnou povrchovou úpravu, takže šálky, hrnky a talířky po podnosech při přenášení nekloužou.
Souprava pro přípravu salátů VITAMINO ø 20 cm, 2,0 l
Vhod vám přijde také cedník s mísou VITAMINO - chytrý nápad pro oplachování ovoce nebo zeleniny pod tekoucí vodou, cezení nejrůznějších potravin a univerzální misku v jednom. Plastová mísa s vloženým cedníkem je praktické řešení do kuchyně za pár korun, které oceníte nejen v sezóně zeleninových salátů. 
Karafa UNO VINO 1,0 l

Karafa na alko i nealko, která ozdobí váš stůl

Pokud si chcete nápoje skutečně vychutnat, podávejte je v atraktivní designové karafě UNO VINO. Je opatřena praktickým víčkem s nalévacím otvorem, a chrání tak vaše nápoje před hmyzem a nečistotami. Karafa je skvělá také pro servírování vody, limonád, džusů a dalších nealkoholických i alkoholických nápojů.
Poklop kulatý DELÍCIA ø 29 cm
Tento designový poklop ochrání dorty, moučníky, dezerty, jednohubky, chlebíčky, ovoce apod. před nečistotami při skladování i stolování. Poklop má unikátní systém ventilace umístěný ve spodní části úchytu. Pootočením úchytu ventilaci uzavřete a zabráníte osychání pokrmů, otevřením ventilace naopak zamezíte jejich nežádoucímu vlhnutí.
Lapač vos
Jste alergičtí na dotírající vosy při posezení na zahradě? Tento unikátní lapač zaměstná vosy v okolí natolik, že místo pro vaše venkovní stolování bude nepříjemných vosích náletů ušetřeno. Náš "vosolap" účinkuje bez chemikálií, jako náplň použijete běžný ovocný sirup, sladké colové nápoje nebo multivitamínový džus.