Power gril PARTY TIME

Kód : 707210.00
Produktová linie: PARTY TIME
Všechny výrobky PARTY TIME
Doporučená MOC (vč. DPH): 3 799 Kč 2 299 Kč ?

Záruka tři roky

Maso na grilu TescomaGril s ventilátorem, který nemá chybu

Hledáte gril na dřevěné uhlí, se kterým je grilování snadné, čisté a voňavé? V tom případě vyzkoušejte kompaktní Power gril PARTY TIME, který je skvělý nejen na zahradu a balkon, ale i do kempu, na piknik nebo na pláž.Je totiž velmi skladný a díky své speciální konstrukci při grilování (na rozdíl od běžných grilů) nepříjemně nekouří. Především vám ale šetří čas a nervy - díky integrovanému výkonému turboventilátoru je totiž připraven grilovat už pět minut od zapálení!

 

 

Grilování bez kouře

 

V čem je gril PARTY TIME jedinečný? Disponuje unikátním grilovacím roštem s odnímatelnou středovou částí. Díky tomu můžete dřevěné uhlí do zásobníku doplňovat bez přerušení grilování, aniž by bylo třeba sundávat rozpálený rošt. Zásobník je navíc při grilování uzavřen poklopem a šťáva z jídla tak nekape do uhlíků, ale do nerezové nádoby. A právě proto gril nekouří tak, jak je u klasického grilování běžné.

 

Gril Tescoma

 

Gril Party Time na uhli Tescoma

 

Ptáte se, jak vlastně funguje turbo ventilátor? Jednoduše! Vhání vzduch do zásobníku, a tím výrazně zvyšuje účinnost grilu. Horký vzduch je přitom rozváděn po celé ploše grilovacího roštu a pokrmy jsou tak rovnoměrně propečené. Teplotu lze díky němu navíc během grilování komfortně regulovat pomocí plynule nastavitelných otáček.Turbo ventilátor je poháněn čtyřmi běžnými tužkovými AA bateriemi 1,5 V, které vystačí na cca 10 hodin grilování (nejsou však součástí balení).

 

Přenosný gril na balkon, piknik nebo plážVentilátor grilu Tescoma

 

Co ještě u  tohoto praktického grilu oceníte?

  • ergonomické úchyty pro pohodlné přenášení roštu
  • praktické kleště pro přemístění středu roštu, které jsou součástí balení
  • snadno se udržuje čistý, všechny nerezové části lze mýt v myčce
  • díky svým rozměrům je perfektně skladný

 

Power gril PARTY TIME je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného povrchově upraveného kovu a dáme vám na něj nadstandardní záruku 3 roky.