info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyVykouzlete na Den matek úsměv na tváři

Vykouzlete na Den matek úsměv na tváři

Zná vás lépe, než kdokoliv jiný. Dala vám péči, lásku a podílela se na tom, že jste se stali tím, kým dnes jste. Druhou květnovou neděli tradičně slavíme Den matek. Vyjádřete svojí mamince vděčnost kytkou nebo dárečkem, který jí sváteční májovou neděli zpříjemní. Rádi vám ho pomůžeme vybrat v našich prodejnách. Celou nabídku najdete i v našem značkovém e-shopu.

Lahodná chuť cold brew učaruje i vaší mamince

Miluje vaše máma kávu a chcete jí dát kvalitní dárek, který vydrží? Nepochybně jí udělá radost konvice určená k přípravě čaje a kávy zastudena. Kromě toho, že je velmi praktická a vejde se pohodlně do dveří běžné lednice, má také prostorné vyluhovací sítko s odnímatelným dnem, díky kterému se snadno čistí. Kromě fantastického cold brew ji samozřejmě využije i na servírování chlazených nápojů a tradiční horkou kávu i čaj.
Dostatek minerálů a antioxidantů, lepší trávení i kvalitnější spánek. Smoothie namixované ze zdravých ingrediencí má na organismus blahodárný vliv. Věnujte mamince prémiový smoothie mixér ve smetanové nebo antracitové barvě. Dodáváme ho s praktickou cestovní láhví, ve které si životabudič přenese třeba do práce.
Moka konvička patří k povinné výbavě každého kávymilovného tvora. Pokud se k nim řadí právě vaše mamka, pak zbystřete, protože nad Kávovarem MONTE CARLO zajásá. Na rozdíl od klasických hliníkových konviček ho může použít také na indukci. Za pár minut si tak vychutná luxusní kávu v italském stylu.
Šálky myCOFFEE Blossoms-obrázek
Miluje máma čaj nebo cappuccino? Ať si ho vychutná stylově z porcelánu. Šálky myCOFFEE Blossoms mají něžný romantický dekor, který souzní s jejich oblými tvary. Jsou lehké a tenké, a přitom odolné.

Co by se ještě mamince mohlo líbit: 

Kupte mamince diamant 

Možná by vaše maminka ocenila diamanty. Možná jí udělá stejnou radost dokonale propracovaná forma na bábovku ve tvaru diamantu. Nebo ji nejvíc potěšíte, když jí vláčnou tvarohovou či ořechovou s láskou sami upečete. Forma ze slitiny ušlechtilých kovů se špičkovým antiadhezním povlakem propéká rovnoměrně a bez připalování. A tak máte záruku, že ta vaše s láskou upečená bude minimálně tak skvělá jako maminčina.
Zaslouží si vaše maminka opravdu velký a hodnotný dárek, který jí usnadní práci? Rádi ji ušetříte dřiny při šlehání, mixování, hnětení a strouhání? Pak vězte, že robot PRESIDENT s bohatým příslušenstvím za ni zastane celou řadu namáhavých činností. Navíc nahradí až několik běžných elektrospotřebičů a výrazně tak ušetří místo. A co víc, díky luxusnímu vzhledu z broušeného matného kovu bude ozdobou její voňavé kuchyně.
Nádobí, které vydrží i velké vaření a bude zároveň skvěle vypadat jak v moderní, tak tradiční kuchyni? To je DELIGHT. Anglický název znamená potěšení a právě potěšení z vaření určitě chcete mamince dopřát. Nádobí DELIGHT zaujme nejen příjemným vzhledem v atraktivní světlé barvě, ale i vysokou kvalitou nerezových nádob a poklic.

Hledáte další inspiraci?

Elegantní a přehledné ukládání šperků, bižuterie a hodinek

Pokud má vaše maminka ráda šperky a bižuterii, pak bude nadšená z praktických šperkovnic. Dvoupatrový nebo třípatrový organizér s různě velkými přihrádkami je součástí designové ucelené linie LAGOON, do které patří mimo jiné i zásobníky na dekorativní kosmetiku, toaletní potřeby, pastu, zubní kartáčky a mnoho jiného. Šperkovnice pomáhají udržet přehled v cenných špercích, ale i korálkových náramcích od kamarádek a hodinkách.
Aromalampa LAVA-obrazek
Hledáte větší, hodnotný a navíc zdraví prospěšný dárek pro vaši maminku? Objevte zvlhčovač vzduchu Zen, který tvoří studenou páru a pomáhá tak zlepšovat vlhkost vzduchu, a to i ve velké místnosti. Najde tak využití nejen doma, ale i v kanceláři. Při použití s kvalitními esenciálními oleji poskytuje příjemnou aromaterapii. Přístroj má snadné a intuitivní ovládání dvěma tlačítky. Nastavuje se jimi intenzita tvoření páry, časovač na 2 až 8 hodin provozu i podsvětlení v 7 volitelných barvách.
Další skvělý tip na dárek pro maminku je jednoduchá designová aromalampa FANCY HOME Lava. Potěší jak svým vzhledem inspirovaným lávou stékající z vrcholu sopky, tak svými promyšlenými funkcemi a velmi jednoduchým ovládáním. Vyberete mamince bílou nebo antracitovou verzi? Lampa za pomoci vody a pár kapek esenciálního oleje tvoří studenou páru, která zvyšuje vlhkost ovzduší a provoní místnost. Příjemné volitelné podsvětlení si můžete zvolit v 7 barvách, které pocit relaxace ještě umocní.

Pár dobrých tipů na závěr: