Ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen 4,6 l

Kód : 906930.00
Produktová linie: FANCY HOME
Všechny výrobky FANCY HOME
Doporučená MOC (vč. DPH a RP) 2 499 Kč

Zvlhčovač vzduchu pro velké prostory

 

Předcházejte respiračním onemocněním zvlhčením ovzduší v domácnosti, v kanceláři, nebo jinde v interiéru. Použijte k tomu důmyslný přístroj, který tvoří studenou vodní páru a zvyšuje účinně vlhkost vzduchu. Představujeme designový zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen.

 

Jak zlepšit dýchání a provonět domov

 

Provzdušňovač je ideální jak pro zvlhčení vzduchu bez vůně, tak pro používání při aromaterapiích s esenciálními oleji FANCY HOME

4 nastavitelné stupně intenzity tvoření páry, časovač pro 2, 4, 6 nebo 8 hodin provozuúsporný noční režim, volitelné podsvětlení v 7 barvách a intuitivní ovládání dvěma tlačítky.

 

 

Je vhodný pro použití v místnostech o rozloze až 30 m2 a zásobník na vodu o objemu 4,6 l postačí až pro 46 hodin nepřetržitého provozu.

 

Proč byste si doma měli hlídat vlhkost vzduchu

 

Doporučená vlhkost vzduchu v interiérech je 40 až 60 %. Ve skutečnosti však bývá výrazně nižší, a to zejména v zimním období, při intenzivním vytápění místností.  

Dlouhotrvající pobyt v interiérech s nedostatečnou vlhkostí vzduchu je zdraví škodlivý, zvyšuje riziko vzniku respiračních onemocnění a přesušení pokožky.

Naopak optimální vlhkost vzduchu přináší pocit tzv. tepelné pohody, díky které není nutné bytové prostory zbytečně přetápět.

Zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen má nadčasový design, vyrábíme ho z odolného plastu a je opatřen přiloženým adaptérem z elektrické sítě 230 V.