info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníVánoční pečení je tady - máte vše?

Vánoční pečení je tady - máte vše?

Blíží se advent a na jeho konci nás čekají nejkrásnější svátky roku. Jejich symbolem je vánoční stromek, dárky, koledy a ...cukroví! Připravte se na vánoční pečení s předstihem a okouzlete dokonalými perníčky, nadýchanou vánočkou a lineckým s nejkrásnějšími tvary. Máme však pro vás mnohem víc:
Stojánek na včelí úlky DELÍCIA - obrázek

Hnízda nebo úlky? S touto vychytávkou je zvládnete raz dva
Nepečené plněné cukroví z ořechového těsta patří k nejoblíbenějšímu cukroví. Jeho výroba je ale docela náročná. Ne však v případě, že máte to správné vybavení. Mrkněte na náš geniální stojan pro snadné plnění lahodných úlků:

UKÁZAT
Vykrajovátka vánoční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks - obrázek

Nejkrásnější linecké
Tato souprava vykrajovátek nemá chybu. Obsahuje dvě velká kolečka s hladkým a zvlněným okrajem a dále 6 mini vykrajovátek s tematickými dekory pro vykrojení středů, a sice ve tvaru sněhuláka, panáčka, hvězdičky, zvonečku, stromečku a betlémské hvězdy.

POŘÍDIT
Zdobení si užijete, to si pište! ;-)
Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA - obrázek

Legendární zdobicí tužka pro nejjemnější zdobení
Už žádné zdobení pomocí mikrotenového pytlíku nebo zdobicích sáčků, které je třeba umět naplnit, speciálně uchopit a s mimořádnou zručností mačkat, abyste na moučníku vytvořili krémem alespoň jednoduchou čáru.

Pro snadné zdobení krémy, rozpuštěnou čokoládou či šlehačkou jsme vyvinuli jednu neobyčejnou psací potřebu, se kterou každý dokáže zdobit jako mistr cukrář – představujeme cukrářskou zdobicí tužku DELÍCIA s pružným silikonovým tělem.

ZÍSKAT


Bez moderního válu se neobejdete: 

Vály na těsto - obrázek
 
Silikonový vál na těsto je hygienický a nezabírá místo
Tento moderní vál je opatřen stupnici pro přesné odměřování a porcování. Díky vysokému lesku na spodní straně válu přilne dokonale ke stolu, díky sametově matnému povrchu na pracovní straně se těsto k válu nelepí a po rozválení je dokonale hladké. Vál je perfektně skladný, po použití jej stačí srolovat a sepnout klipem, zabere jen minimum místa.

VYBRAT VELIKOST

Můžou se také hodit:
Čokoládové fondue DELÍCIA - obrázek

Je vám zdobení málo? Dopřejte cukroví čokolázeň!
Čerstvé ovoce máčené v rozpuštěné horké čokoládě, to je zaručený recept na skvělé pohoštění při každé rodinné oslavě a dětské party. A co teprve v čokoládě máčené cukroví! V elektrickém čokoládovém fondue DELÍCIA připravíte snadno a rychle lahodné fondue z bílé, hořké nebo mléčné čokolády. Pak stačí naporcovat jahody, banán, hroznové víno nebo mandarinku a připravené ovoce můžete v horké čokoládě namáčet a pochutnávat si. Ve zbylé čokoládě můžete namáčet včelí úlky, rohlíčky i linecké. U elektrického fondue přitom nehrozí, že by rozpuštěná čokoláda v misce vyschla, nebo se dokonce připálila.

ZÍSKAT
 

Dokonalé cukroví si zaslouží luxusní prezentaci

Etažérka 3patrová GUSTITO - obrázek

Nádherná etažérka dá vašemu cukroví vyniknout
Luxusní etažérka v kombinaci prvotřídního bílého porcelánu a kvalitního kovu poslouží k efektnímu podávání cukroví, jednohubek, ovoce a dalších dobrot a současně se stane reprezentativní ozdobou vašeho stolu.

PROZKOUMAT
 
 
Bude se vám hodit:
Mlýnek na oříšky DELÍCIA - obrázek
 
Když nemáte čas zdobit, oceníte posypy. Jak na ně?
Zkuste místo kupovaných ruční mlýnek. Je ideální pro rychlou přípravu oříškových, čokoládových a sušenkových posypů na moučníky, zmrzliny a dezerty. O hrubosti posypu přitom rozhodnete sami - otáčením kliky směrem od sebe docílíte jemného, pro hruběji mleté posypy točte směrem k sobě.  

KOUPIT
 

Prohlédněte si také:

Pečte vánočku, která není "pro kočku"

Keramická forma vánočka DELÍCIA - obrázek

Vánočka, se kterou se nespletete
Netroufáte si splétat těsto a přitom máte poctivou domácí vánočku rádi? S keramickou formou DELÍCIA připravíte vynikající domácí vánočku bez splétání těsta do potřebného tvaru. Masivní silnostěnná keramická forma zaručuje, že se vám domácí vánočka propeče rovnoměrně. Glazura formy má přirozeně nepřilnavé vlastnosti a proto hotovou vánočku snadno vyklopíte.
 
TU CHCI