info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníŠtědrovečerní výměna - nahraďte kapra rybou, co chutná jako sen

Štědrovečerní výměna - nahraďte kapra rybou, co chutná jako sen

Losos pánev TESCOMA - obrázek

Nedáte dopustit na štědrovečerní klasiku v podobě smaženého kapra a bramborového salátu s majonézou? Je to dobrota, ale pro naše zažívání extrémní zátěž. Zkuste nahradit smaženého sladkovodního kapra grilovaným mořským lososem a uvidíte, že si pochutnáte stejně dobře. Budete se však cítit mnohem lehčí a svěžejší. 

Více zdraví prospěšných omega 3 kyselin

Pokud se rozhodnete nahradit kapra v trojobalu lahodným lososem, nejen, že se pod stromečkem budete cítit lépe, ale pomůžet svému zdraví. Mořské ryby totiž na rozdíl od sladkovodních obsahují mnohem více omega 3 kyselin.


Grilovací páne vhodná i pro trouby ;-)

Speciální pánev s odnímatelnými silikonovými úchyty využijte pro grilování na sporáku i v troubě a je vhodná i k podávání pokrmů.
Prostorná grilovací pánev SmartCLICK má 2 tepelné grilovací zóny. Střed pánve se zesíleným indukčním dnem má vyšší teplotu a je vynikající pro intenzivní grilování. 

Prostory po stranách pánve mají nižší teplotou a jsou vhodné pro dopékání masa, udržování teploty pokrmů, odpočívání steaků apod.
Samozřejmostí je kvalitní, odolný nepřilnavý povrch.

Co se vám ještě bude hodit?


Na ryby i vše ostatní

Vysoký steak, grilovaná ryba, mořské plody či zelenina? Nebo senvič, panini, toast? Kontaktní gril PRESIDENT je rozžhavený během chvilky a připraven ugrilovat cokoli máte rádi a kdekoli v dosahu elektrického proudu. Gril PRESIDENT umí nejen současně opékat z obou stran, ale zvládne i klasické „barbecue“ grilování - stačí jej zcela rozevřít a využít dvojnásobnou grilovací plochu.