info text
 • Přihlaste se
 • Přihlaste se

Pečeme na Vánoce cukroví a vánočku

Zdobicí tužka DELÍCIA
Blíží se nejkrásnější svátky roku a s nimi i vůně vánočního cukroví a dalších dobrot, bez nichž si advent snad ani neumíme představit. Je proto nejvyšší čas se na pečení připravit tak, aby pro vás bylo radostí a nikoli starostí. K tomu vám pomohou naše nápady a zajímavé recepty. 
Pojďme se společně podívat na to, jak s lehkostí připravit nejen rozmanité cukroví a nadýchanou vánočku, ale také vynikající trdelník za pár korun a mnohem lepší než ze stánku. 
Lis na těsto / zdobička DELÍCIA, kovový

Jak na nejrychlejší cukroví?

Vyzkoušejte letos masivní kovový lis na těsto a zdobičku v jednom, díky kterému už nemusíte trávit hodiny pečením sladkých dobrot. S tímto šikovným pomocníkem totiž snadno a rychle vykouzlíte hned 20 druhů cukrovinek naráz - stačí si pohrát s tvary, příchutěmi, zdobením či náplněmi. A ostatní budou jen žasnout, jak jste to všechno zvládli.

Získejte také:

Vánočka musí být. Pokud si netroufáte na pletenou, vsaďte na vánočkovou formu

 
 • hodí se do všech typů pečicích trub
 • skvěle se vyklápí, dokonale vypadá
 • zahrnuje původní recept na vynikající domácí vánočku z litého těsta
 • v unikátním kartonovém obalu budete formu s úsporou místa bezpečně skladovat mnoho let.

Co se vám ještě bude hodit?

  Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA

  Letos si Vánoce užijete, to si pište

  Už žádné zdobení pomocí mikrotenového pytlíku nebo zdobicích sáčků, které je třeba umět naplnit, speciálně uchopit a s mimořádnou zručností mačkat, abyste na moučníku vytvořili krémem alespoň jednoduchou čáru.

  Pro snadné zdobení krémy, rozpuštěnou čokoládou či šlehačkou jsme vyvinuli jednu neobyčejnou psací potřebu, se kterou každý dokáže zdobit jako mistr cukrář – představujeme cukrářskou zdobicí tužku DELÍCIA s pružným silikonovým tělem.
   

  Pořiďte si také: