info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Ochutnejte Mexiko


Země plná barev, chutí a vůní, prošpikovaná nádhernou přírodou a postavená na pestré historii, takové je Mexiko, plným názvem Spojené státy mexické. Svou rozmanitost dokazuje už jen faktem, že se skládá z 31 států a že kromě nejrozšířenější španělštiny se zde mluví dalšími více než 60, původně indiánskými jazyky. Slavné časy Mayů a Aztéků dodnes připomínají nádherné chrámy a stupňovité pyramidy, nejznámější lokalita jménem Chichen Itzá [Čičen Icá] byla dokonce pro svou jedinečnost v roce 2007 zařazena mezi nových 7 divů světa. Co se v této zemi vaří a jak?
 
Hrnec PRESIDENT Stone - obrázek


Chilli con carne z jednoho hrnce PRESIDENT Stone

Základ tohoto ikonického mexického jídla si můžete orestovat rovnou v hrnci bez rizika připálení. Nádobí PRESIDENT Stone totiž disponuje povrchem, kerý mají ty nejlepší pánve. 

VYBRAT HRNEC NEBO SADU
 
Talíře SIENA - obrázek


Servírovat ho můžete v rustikálním nádobí SIENA 

Ruční výroba nového keramického nádobí SIENA dává každému talíři této linie punc originality a jedinečnosti. Společně s unikátní povahou glazurovaného povrchu se barevné odstíny jednotlivých talířů od sebe vzájemně mírně liší. Každý talíř linie SIENA je tedy originál.

POSKLÁDAT SADU


Co dalšího se může hodit?

 

Nástroje pro dokonale naporcované suroviny

Nůž GrandCHEF - obrázek


Superostré nože, které se samy správně drží

Nože GrandCHEF umožňují získat ten správný kuchařský grif i amatérským kuchařům. Rukojeti a čepele jsou totiž spojeny hladce a bez výstupků, přechod mezi nimi je plynulý. Díky tomu můžete uchopení nože dokonale přizpůsobit jak porcované potravině, tak způsobu krájení. Můžete je tedy držet KLASICKY za rukojeť nebo PROFESIONÁLNĚ, tedy v místě přechodu mezi rukojetí a čepelí.

VYBRAT TYP
 


Mlýnek pro dokonale namleté maso a další suroviny

Mlýnek HANDY je určen nejen k mletí masa, ale i dalších surovin, které potřebujeme zpracovat mletím najemno či nahrubo. Kromě masa si dokáže poradit i s tvrdým pečivem, vnitřnostmi, tvrdými sýry typu parmezán, vlašskými ořechy, rajčaty či cibulí. Oceníte ho také, pokud vám v domácnosti chybí pasírovač či výkonný drtič.
 
VYZKOUŠET
 

Masu na všechny způsoby sluší gril


Na burgery, steaky, špízy, panini i zapékané tortilly


Kontaktní gril PRESIDENT je rozžhavený během chvilky a připraven ugrilovat cokoli máte rádi a kdekoli v dosahu elektrického proudu. Umí nejen současně opékat z obou stran, ale zvládne i klasické „barbecue“ grilování - stačí jej zcela rozevřít a využít dvojnásobnou grilovací plochu. Desky jde následně vyjmout a pohodlně umýt.

ZJISTIT VÍCE
 


Dále by vás mohlo zajímat:


Sladké Mexiko...


Recept na dezert Tres Leches se neobejde bez zapékací mísy


Servírovací zapékací misky by vám v kuchyni neměly chybět. Mrkněte na ty naše, které vyrábíme z různých materiálů, v mnoha velikostech a nadčasovém designu.

UKÁZAT
 


Prohlédněte si také: