info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyHouby všude kolem? Víme, co s nimi

Houby všude kolem? Víme, co s nimi

Sezóna hub je v plném proudu. Tedy alespoň v těch šťastnějších oblastech naší země;-). Pokud také nosíte domů plné košíky hříbků nebo bedel, přijdou vám vhod naše houbové nápady, které si zde můžete rovnou objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Sušička ovoce a potravin PRESIDENT - obrázek

Nejvoňavější způsob, jak uchovat mraky hub, jablek i rajčat

Máme pro vás výkonnou a mimořádně tichou sušičku potravin s nadstandardní sušicí plochou, přehledným displejem a návodem, jak dokonale usušit různorodé potraviny. Bez obav v ní usušíte nejen houby, ale i ovoce, zeleninu, bylinky a maso. Sušení horkým vzduchem uchovává v potravinách vysoké množství vitamínů a cenných nutričních látek, trvanlivost sušených potravin je několikanásobně vyšší než u čerstvých potravin. Teplotu a dobu sušení si přitom můžete nastavit v rozmezí od 40 do 70 °C a dobu sušení od 1 do 48 hodin.

Možná se vám budou hodit také:

Nože univerzální MOVE s ochranným pouzdrem - obrázek
Houbaříte na chalupě? Možná vám mimo domov chybí pořádné nože, kterými byste si houby a jiné suroviny naporcovali. A proto máme v nabídce kuchyňské nože MOVE s ochranným pouzdrem na cesty. 
Souprava na trojobal PRESTO - obrázek
Možná si menší hříbky rádi dopřáváte v celku. Zejména žampiony jsou nejlepší celé smažené v trojobalu. Jejich obalování je však pracné a navíc si při něm ušpiníte ruce i kuchyňskou linku. Můžete se tomu však vyvarovat s naší soupravou na trojobal PRESTO.
Multifunkční kapesní nůž MOVE - obrázek

Tento fešák z vás udělá pravověrného zálesáka

Chybí vám doma pořádný "švýcarák" pro pobyty v přírodě? Máme pro vás zbrusu nový kapesní nůž MOVE. Je multifunkční a vybavený všemi potřebnými funkcemi pro použití na cestách. Má ostrou sklápěcí nerezovou čepel, otvíráky na korunkové uzávěry a konzervy, vývrtku, křížový šroubovák, malý a velký plochý šroubovák, závěsný kroužek a bezpečnostní pojistku bránící samovolnému sklopení čepele během používání. 
Pytlík na zeleninu 4FOOD - obrázek
Nevíte, v čem hříbky optimálně skladovat? Mrkněte na naše pytlíky na zeleninu 4FOOD. Využijete je nejen na houby - jsou vynikající také pro uskladnění česneku, cibule, brambor, ořechů a jsou dodávány ve 2 velikostech 2,5 a 8,5 l. Díky prodyšnému stahovacímu uzávěru vydrží potraviny v pytlících déle čerstvé a svěží. Na vnitřní straně jsou pytlíky opatřeny voděodolnou úpravou, díky které neprosakují.
Zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA
Usušené houby a další potraviny je pak ideální skladovat v dobře těsnicích skleněných dózách. Můžete k tomu použít naše zavařovací sklenice DELLA CASA s masivním klipem z nerezavějící oceli a těsněním z přírodního kaučuku, ve kterých vakuum zůstane zachováno déle, než u běžných zavařovacích sklenic.
Krájecí deska AZZA - obrázek

Velkorysý prostor na krájení poskytne jedině...

...krájecí deska AZZA, kterou nabízíme ve dvou velikostech. Je vyrobena ze speciálně vrstveného přírodního bambusu, využijete ji pro krájení, porcování i naklepávání potravin. Vybrání na spodní straně desky umožňuje zasunutí talíře nebo podnosu pro snadné shrnutí naporcovaných surovin, krájecí deska je spádovaná směrem ke žlábku pro zachytávání tekutin. 
Zapékací mísa DELÍCIA - obrázek
Nenapadá vás už žádné zajímavé jídlo z hub? Co třeba houbový kuba? Jestli vám pro přípravu této tradiční dobroty z hub a krup chybí ideální pečicí nádoba, mrkněte na naši nabídku kameninových zapékacích mís DELÍCIA. Mají prvotřídní glazuru a zemité nadčasové barvy.
Podložka rozkládací ONLINE - obrázek
Při pečení v pekáčích, zapékání v mísách i servírování v pánvích nastává jedno úskalí, a sice kam odložit z trouby rozpálené nádobí a nepoškodit linku či stůl. Elegantním designovým řešením je rozkládací podložka ONLINE. Je z odolného bambusového dřeva a bude vaší kuchyni zaručeně slušet;-).

Mrkněte ještě na: