info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Grilovací speciál 2

Máme pro vás šťavnaté tipy na gril a pomocníky, které z grilování udělají zážitek. Pokud vám chybí pořádná grilovací výbavička, nebo chcete obnovit tu stávající, mrkněte na náš gril, nářadí a doplňky. A jestli už vám došla inspirace, co dobrého si na grilu připravit, mrkněte na tyto úžasné recepty:
Power gril PARTY TIMEVšechny hravě zvládne:

Power gril PARTY TIME - nekouří a je připraven ke grilování za 5 minut!
V čem je to tajemství? Disponuje unikátním grilovacím roštem s odnímatelnou středovou částí. Díky tomu můžete dřevěné uhlí do zásobníku doplňovat bez přerušení grilování, aniž by bylo třeba sundávat rozpálený rošt. Zásobník je navíc při grilování uzavřen poklopem a šťáva z jídla tak nekape do uhlíků, ale do nerezové nádoby. A právě proto gril nekouří tak, jak je u klasického grilování běžné. Výkonný ventilátor přitom vhání vzduch do zásobníku, a tím ho nejen rychle rozpálí, ale výrazně zvyšuje účinnost grilu. 
Power gril PARTY TIME
Power gril PARTY TIME nekouří a je připraven ke grilování za 5 minut!

V čem je to tajemství?  Disponuje unikátním grilovacím roštem s odnímatelnou středovou částí. Díky tomu můžete dřevěné uhlí do zásobníku doplňovat bez přerušení grilování, aniž by bylo třeba sundávat rozpálený rošt. Zásobník je navíc při grilování uzavřen poklopem a šťáva z jídla tak nekape do uhlíků, ale do nerezové nádoby. A právě proto gril nekouří tak, jak je u klasického grilování běžné. Výkonný ventilátor přitom vhání vzduch do zásobníku, a tím ho nejen rychle rozpálí, ale výrazně zvyšuje účinnost grilu. 

Co dál se vám při grilování bude hodit?


Nebo mrkněte na tuto novinku:
 
Pánev na gril PRIVILEGE
Pánev, která zachytí drobné kousky zeleniny nebo slaninu

Ale také drobné ryby, houby nebo třeba jedlé kaštany. Nic z toho už vám díky perforované pánvi nebude propadávat roštem. 

Co ještě se vám může hodit:

Tvořítko na hamburgery PRESTO
Chytré tvořítko na burgery jeden jako druhý

Potrpíte si na grilované burgery, ale neumíte z masa vytvarovat ideálně velké karbenátky? S touto vychytávkou budou vaše masové placky vždy dokonale kulaté, stejně vysoké a tím i rovnoměrně propečené.
Stojan na ryby GrandCHEF
Když chcete grilovat ryby s nádivkou nebo jen tak, ale bez potrhané kůže a obracení

S grilováním ryb je potíž - vyžadují jemné zacházení, aby nedošlo k potrhání křehkého masa a kůže. Grilovat je plněné je pak téměř nemožné. Nikoli však s tímto nápadem:
Forma na housky DELLA CASA
Když domácí burger, tak do domácí bulky!

Nechcete si šťavnatý domácí burger kazit průmyslovou bulkou z obchodu? Upečete si vlastní pečivo! S pomocí této formy zvládnete optimálně tvarované housky na hamburger levou zadní ;-)
Grilovací nářadí PRIVILEGE
Čím obracet a potírat dobroty, čistit gril nebo drtit dřevěné uhlí?

Nejlépe ucelenou řadou grilovacího nářadí z prvotřídního kovu a s rukojeťmi z luxusního odolného dřeva. Mrkněte na řadu PRIVILEGE, která nemá srovnání: 

Grilovat lze také v troubě či na pánvi - co vám pomůže?

Rošt na drůbež GrandCHEF
Rošt na kuře, ale i žebra nebo knedlíky

Upéct v troubě kuře tak, aby bylo křupavé ze všech stran, vyžaduje rošt. My máme v nabídce jeden opravdu multifunkční. Nejen, že udrží kuře v troubě či na grilu "nad věcí", ale v obrácené poloze do něj postavíte žebra nebo v hrnci uvaříte houskový knedlík.
Infračervený kuchyňský teploměr ACCURA
Nejste si jisti dotatečným rozpálením grilu, pánve, trouby nebo jiného povrchu?

Pořiďte si do domácnosti infračervený teploměr. Nejen, že za vás ohlídá optimální teplotu pro pečení, ale můžete s ním změřit jak je rozpálena grilovací pánev i jak vám topí podlahové topení nebo chladí lednice.
 
 

Stolovat můžete i při grilování

Steakové nože PRESTO
Servírování grilovaných dobrot? Máme vše!

Dozlatova ugrilované dobroty vyžadují speciální steakové nože. K okořenění a dochucení pak přijdou vhod dřevěné mlýnky. Mrkněte i na ostatní nápady pro servírování.