info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Grilovací speciál

Máme pro vás šťavnaté tipy na gril a pomocníky, které z grilování udělají zážitek. Pokud vám chybí pořádná grilovací výbavička, nebo chcete obnovit tu stávající, mrkněte na náš gril, nářadí a doplňky.
Power gril PARTY TIME - obrázek

Power gril PARTY TIME nekouří a je připraven ke grilování za 5 minut!

V čem je to tajemství?  Disponuje unikátním grilovacím roštem s odnímatelnou středovou částí. Díky tomu můžete dřevěné uhlí do zásobníku doplňovat bez přerušení grilování, aniž by bylo třeba sundávat rozpálený rošt. Zásobník je navíc při grilování uzavřen poklopem a šťáva z jídla tak nekape do uhlíků, ale do nerezové nádoby. A právě proto gril nekouří tak, jak je u klasického grilování běžné. Výkonný ventilátor přitom vhání vzduch do zásobníku, a tím ho nejen rychle rozpálí, ale výrazně zvyšuje účinnost grilu.
Pánev na gril PRIVILEGE ø 28 cm - obrázek

Pánev, která zachytí drobné kousky zeleniny nebo slaninu

Ale také drobné ryby, houby nebo třeba jedlé kaštany. Nic z toho už vám díky perforované pánvi nebude propadávat roštem.
Tvořítko na hamburgery PRESTO - obrázek

Chytré tvořítko na burgery jeden jako druhý

Potrpíte si na grilované burgery, ale neumíte z masa vytvarovat ideálně velké karbenátky? S touto vychytávkou budou vaše masové placky vždy dokonale kulaté, stejně vysoké a tím i rovnoměrně propečené.
Stojan na ryby GrandCHEF - obrázek

Když chcete grilovat ryby s nádivkou nebo jen tak, ale bez potrhané kůže a obracení

S grilováním ryb je potíž - vyžadují jemné zacházení, aby nedošlo k potrhání křehkého masa a kůže. Grilovat je plněné je pak téměř nemožné. Nikoli však s tímto nápadem.
Forma housky hamburger TESCOMA DELLA CASA - obrázek

Když domácí burger, tak do domácí bulky!

Nechcete si šťavnatý domácí burger kazit průmyslovou bulkou z obchodu? Upečete si vlastní pečivo! S pomocí této formy zvládnete optimálně tvarované housky na hamburger levou zadní.
Grilovací nářadí a pomůcky - obrázek

Čím obracet a potírat dobroty, čistit gril nebo drtit dřevěné uhlí?

Nejlépe ucelenou řadou grilovacího nářadí z prvotřídního kovu a s rukojeťmi z luxusního odolného dřeva. Mrkněte na řadu PRIVILEGE, která nemá srovnání.
 
Grilovat lze také v troubě či na pánvi - co vám pomůže?
Rošt na drůbež GrandCHEF - obrázek

Rošt na kuře, ale i žebra nebo knedlíky

Upéct v troubě kuře tak, aby bylo křupavé ze všech stran, vyžaduje rošt. My máme v nabídce jeden opravdu multifunkční. Nejen, že udrží kuře v troubě či na grilu "nad věcí", ale v obrácené poloze do něj postavíte žebra nebo v hrnci uvaříte houskový knedlík.
Multifunkční lis na hamburgery GrandCHEF - obrázek

Snadná příprava a uchování dokonale tvarovaných hamburgerů

Tato vychytávka umožní připravit dostatečné množství hamburgerů pro rodinné nebo sousedské grilování a hygienicky je uchovat až do chvíle jejich přípravy. Lis je vybaven stupnicí pro lisování klasických hamburgerů o váze 100 g a stupnicí pro lisování silnějších hamburgerů o váze 150 g. Pouze s ním pohodlně zvládnete i přípravu hamburgerů se sýrovou náplní uvnitř.
 
Stolovat můžete i při grilování
Stolování při grilování - obrázek

Servírování grilovaných dobrot? Máme vše!

Dozlatova ugrilované dobroty vyžadují speciální steakové nože. K okořenění a dochucení pak přijdou vhod mlýnky na koření. Mrkněte i na ostatní nápady pro servírování.
Bude se vám hodit: