info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Žijte v létě na zahradě

Léto je v plném proudu a to znamená jediné - chceme být co nejvíce venku. Ať už máte zahradu, balkon nebo jen park v sousedství, určitě vám přijde vhod některý z nápadů od TESCOMY pro venkovní hodování. Máme pro vás tipy, které si rovnou můžete objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Zapékací mísa obdélníková GUSTO - obrázek

 

Poznejte crumble 

Svěží a rychlý dezert ideální na zahradu? Zkuste crumble neboli crisp! Tvoří ho ovoce a sladká, do křupava upečená drobenka. Díky jednoduché přípravě a skvělé chuti se rozšířil z domovské Anglie do celého světa. Připravíte ho v našich zapékacích miskách a mísách GUSTO.

 

Máte raději ledové osvěžení?
Elektrický zmrzlinovač GrandCHEF - obrázek

Léto, to je zmrzlina. Pokud si chcete vyrábět vlastní, ale nemáte moc času nebo energie, je tady pro vás zmrzlinovač GrandCHEF. Snadno v něm vyrobíte až 800 ml kvalitní domácí smetanové nebo ovocné zmrzliny dle vlastní chuti, především ale bez „éček“, konzervantů, umělých barviv a přebytečných sladidel.
Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks - obrázek

Máte raději zmrzlinu na "dřívku"? Zkuste naše formičky na nanuky BAMBINI. Tato tvořítka lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit.  Hotovou zmrzlinu můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách.
Džbán TEO 2,5 l, s vyluhováním a chlazením - obrázek

 

Džbán plný chuti

K létu na zahradě budete potřebovat objemný džbán. Co třeba náš TEO? Jeho součástí jsou dvě praktické vychytávky: vyluhovací sítko pro přípravu ovocných, zeleninových či bylinkových limonád nebo sypaných či bylinkových čajů a chladicí díl pro udržení teploty vašich chlazených nápojů bez jejich nechtěného ředění vodou z rozpouštějících se kostek ledu.
Servírovací podnos ONLINE 32 x 22 cm - obrázek

Jak všechny ty dobroty na zahradu bezpečně přenést? Budete potřebovat odolný podnos! V nabídce máme jeden obzvlášť povedený - servírovací podnos ONLINE je z odolného bambusu, má ideální rozměr 32 x 22cm a zvýšené, na dvou protějších stranách prodloužené okraje pro komfortní a bezpečné přenášení.
Lapač vos - obrázek

Že se při venkovním hodování bojíte náporu vos? I na to jsme mysleli - a vymysleli! V sortimentu máme díky tomu chytrý lapač vos. Účinkuje bez chemikálií, jako náplň mu slouží běžný ovocný sirup, sladké colové nápoje nebo multivitamínový džus. Umístěte ho poblíž místa plánovaného stolování a jste před vosími nálety i žihadly dobře ochráněni.
Forma na nepečené dorty DELÍCIA ø 20 cm - obrázek


Osvěžující dort do horkých dní? NEPEDORT!;-)

Máte rádi osvěžující ovocné nebo zmrzlinové dorty, které nemusíte péct? Dobroty ve tvaru bábovky či věnce nyní hravě vykouzlíte ve formách na nepečené dorty DELÍCIA o průměru 20 nebo 24 cm. Připravit v nich můžete sladký dezert i slaný aspik, a to bez otvoru nebo s otvorem uprostřed, záleží jen na vás. K formě vám přibalíme i originální recepty.

 

Co ještě přijde vhod?
Power gril PARTY TIME - obrázek

Třeba praktický Power gril PARTY TIME na dřevěné uhlí, který je díky ventilátoru připraven ke grilování do 5 minut od zapálení. Navíc disponuje unikátním grilovacím roštem s odnímatelnou středovou částí - dřevěné uhlí do zásobníku tak můžete doplňovat bez přerušení grilování, aniž by bylo třeba sundávat horký rošt. Zásobník je navíc při grilování uzavřen poklopem a šťáva z jídla tak nekape do uhlíků, ale do nerezové nádoby - proto gril téměř nekouří.Insert your text here
Sklenice myDRINK - obrázek

V neposlední řadě vám mohou chybět odolné sklenice v různých velikostech. V tom případě mrkněte na naši řadu nápojových sklenic myDRINK v unikátním designu. Podobně ucelený a designově sjednocený sortiment sklenic pro podávání alkoholických i nealkoholických nápojů je zcela výjimečný, s takto propracovaným konceptem se jinde nesetkáte.