info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Vychytávky pro vánoční pečení

Svátky se kvapem blíží, a tak pro vás máme několik tipů na produkty, se kterými bude letos vánoční pečení snadné a rychlé. Můžete si pro ně skočit do některé z našich prodejen, nebo si je pořídit zde v eshopu a nechat si je doručit přímo domů či do práce. 
Trdelník Tescoma - obrázek

Doma připravený famózní trdelník z naší formy je

hotový za chviličku a stojí pár kaček

Součástí balení je originální recept na tradiční domácí trdelníky včetně názorného obrázkového manuálu pro jejich přípravu. A abychom nezapomněli na to nejdůležitější, cena jednoho domácího trdelníku při využití uvedených surovin je asi 10 Kč!

UKÁZAT FORMU

Vánočka Tescoma - obbrázek

Chcete si  na svátky upéct domácí vánočku, ale bojíte se, že se vám tradiční pletená v troubě rozjede? Tuto nadýchanou

vánočku zvládnete doma i bez pletení

O rovnoměrné propečení se postará prvotřídní silnostěnná keramika naší krásně tvarované formy. Díky atraktivní dvoubarevné glazuře vypadá stylově, takže po Vánocích poslouží jako dekorace! Skvělý recept součástí balení!

POŘÍDIT NA SVÁTKY

 
Vánoční sušenky Tescoma - obrázek

Chcete-li mít o Vánocích originální, čerstvé, bez éček a za zlomek ceny těch kupovaných,

vyrobte si vlastní, křehké domácí sušenky

Udělat z vyváleného plátu těsta plný plech dokonalých sušenek je s těmito razítky na sušenky otázkou vteřin. Navíc můžete motiv sušenek kdykoliv obměnit výměnou silikonové raznice za jinou a upéct v jediné várce originální sušenkový mix. Recepty vám samozřejmě přibalíme :-).

ZJISTIT CENU

Máte-li rádi včelí úlky - skvělé nepečené cukroví plněné krémem - pak vězte, že 

teď je připravíte mnohem rychleji a snadněji

Do nového stojánku totiž špičkou dolů vložíte hned 30 úlků vytvarovaných pomocí praktické formičky, které ve stojánku snadno naplníte krémem a uzavřete a necháte je v něm potřebný čas uležet. Recepty jsou součástí balení!

PROHLÉDNOUT

 

Ať už si na Vánoce upečete cokoli,

"koupelí" v čokoládě cukroví dovedete k dokonalosti

elektrickém čokoládovém fondue snadno a rychle rozpustíte bílou, hořkou nebo mléčnou čokoládu, do které můžete krom cukroví namáčet hroznové víno nebo mandarinku a pochutnávat si nekonečné hodiny. Nevyužitou čokoládu pak v misce uchováte v lednici pro další použití.

KOUPIT

 

Chcete-li mít perníčky, ale i další vánoční cukroví opravdu dokonalé, pak vězte, že

takto jemně a precizně zdobí jen cukrářská tužka

DELÍCIA. Dokáže totiž zdobit velmi jemnými, plynulými a přesnými linkami různých tloušťek. Kromě psaní bílkovým krémem zvládne i náročné zdobení máslovým, tvarohovým či čokoládovým krémem, čokoládou i šlehačkou. Tužku dodáváme s pěti tryskami, nálevkou pro snadné plnění a s recepty na základní cukrářské zdobicí krémy

UKÁZAT TUŽKU