info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníVíme, jak snadno se zavařuje ve 21. století. Zkuste to i vy!

Víme, jak snadno se zavařuje ve 21. století. Zkuste to i vy!

Bohatá zásoba domácích zavařenin je ideální řešení pro situace, kdy nemůžete nebo nechcete jít do obchodu. A protože se dá zavařit opravdu téměř vše – ovoce, zelenina, marmelády, omáčky, masa, houby – vyřešíte tak chuť na sladké i slané. Přitom nepotřebujete mít obří zavařovací hrnec, který zabírá spoustu místa jak na sporáku, tak při uložení. Stačí si pořídit uníkátní soupravu pro zavařování DELLA CASA
Souprava pro zavařování DELLA CASSA
Promění obyčejný hrnec v zavařovací

Tento speciální nástavec umožňuje plnohodnotné zavařování pokrmů v běžném kuchyňském nerezovém nádobí, hrncích a kastrolech o průměru 24 cm, bez nutnosti kupovat speciální zavařovací hrnec. To pro vás představuje významnou ekonomickou úsporu i úsporu místa v domácnosti.
 

Když už víte jaký si pořídit "hrnec", můžeme se pustit do výběru zavařovacího "skla":
Zavařovací sklenice s klipem DELLA CASA
Velké i malé, s klipem i bez

Ať už se rozhodnete zavařovat malé skleničky s domácí demi-glace, úrodu meruněk, sirupy nebo maso, máme pro vás kvalitní a skvěle těsnicí zavařovací sklenice:
 

 

Co ještě možná oceníte?

Pro přípravu nálevu budete potřebovat správné množství cukru, koření a dalších ingediencí...

Kuchyňské váhy ACCURA
Pro bezchybné a pochodlné vážení zvažte pořízení digitální kuchyňské váhy

Digitální kuchyňská váhy ACCURA váží s přesností 0.1 g. Jsou vhodné pro přesné vážení malých množství potravin, koření a zejména k přípravě diabetických pokrmů. LCD displej s velkými číslicemi je dobře čitelný i z větší vzdálenosti. Váhy jsou dovažovací, umožňuje postupné vážení více potravin na ploše nebo ve vhodné nádobě.


Váží v gramech nebo uncích, po použití se každá váha automaticky vypne. dodáváme je včetně baterií, vážicí plocha z odolného skla se snadno udržuje dokonale čistá.

 

Co se vám také může hodit:

Smoothie mixér PRESIDENT
Míxér v retro stylu pro omáčky, pyré nebo přesnídávky

Dětské výživy, nejrůznější pyré a další najemno mixované dobroty dokonale umixuje Smoothie mixér PRESIDENT. dodáváme ve dvou barevných provedeních, a to moderní smetanové a luxusní antracitové barvě. Přijde vám vhod také pro přípravu čerstvých smoothie. Cestovní láhev s dobře těsnicím víčkem a poutkem je součástí balení a náhradní cestovní smoothie láhve jsou dodávány také samostatně.
 

 

Dále by vás mohlo zajímat:

Chystáte se zavařovat švestky, jejichž sezóna se blíží?

Odpeckovač švestek HANDY
Vyzkušejte geniální odpeckovač, který vám to usnadní

Odpeckovač HANDY švestku jedním stisknutím rukojetí podélně rozpůlí a zbaví ji pecky. Je skvělý pro odpeckování čerstvých, zavařovaných i rozmražených švestek. Odstraněné pecky se shromažďují v zásobníku, který lze kdykoliv snadno vyprázdnit. Pro bezpečné použití je opatřen pojistkou pro bezpečné skladování.
 

Prohlédněte si také: