info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníUnikátní kuchyňská pánev: Pánev i-PREMIUM si s kovem rozumí!

Unikátní kuchyňská pánev: Pánev i-PREMIUM si s kovem rozumí!

Pánve a wok i-PREMIUM jsou výjimečně masivní produkty s indukčním dnem z nerezavějící oceli, které jsou vhodné pro přípravu všech obvyklých typů pokrmů na všech typech sporáků. Včetně indukčních!

Jaká je vlastně tato pánev a proč se řadí ke skutečné špičce sortimentu kuchyňských pánví Tescoma? Vysvětlení je nasnadě. Tyto pánve jsou lité, opatřené speciálním extrémně odolným nepřilnavým povlakem, jež odolá i kuchyňskému kovovému nářadí. Takže obavy z nerezových obraceček, pinzet či lžic jsou v případě pánví i-PREMIUM naprosto liché.
 
Pánve i-PREMIUM - obrázek

Indukční dno pánví je vyrobeno z jediného plátu prvotřídní nerez oceli, ten je spojen s tělem pánve a díky tomu je i-PREMIUM při použití na indukčních sporácích maximálně účinná a šetrná. 
 

Kromě mohutného provedení pánví zaujme i masivní ergonomická rukojeť z odolného plastu a nerez oceli, která ani při dlouhotrvajícím použití nepálí! Sortiment i-PREMIUM je velmi nenáročný na údržbu, je vhodný i do myčky nádobí.
Pánve i-PREMIUM - obrázek

Pánve a wok i-PREMIUM patří k nejluxusnějším produktům v sortimentu kuchyňských pánví značky Tescoma, které kdy byly na trh uvedeny. S koupí tohoto špičkového produktu získáte univerzálního pomocníka nejvyšších kvalit, kterého jste kdy mohli v kuchyni vlastnit. Tato pánev vás rozhodně nezklame!