info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyBydlení a úklidUdělejte si pohodu. Mrkněte na naše tipy pro útulný domov

Udělejte si pohodu. Mrkněte na naše tipy pro útulný domov

Znáte to - přijdete odpoledne nebo v podvečer domů z práce a potřebujete jediné - chvilku klidu. Obléct si tepláky nebo legíny, uvařit si čaj a uvelebit se v útulném koutku. K pocitu harmonie však potřebujete ještě 2 důležité věci: krásné prostředí a dobrý vzduch. Aby vám ani jedno doma nechybělo, máme pro vás pár tipů.
 
Keramická ultrasonická aromalampa FANCY HOME, Sphere


Lampa na studenou páru, kterou ovládnete dotekem

Tato lampa má atraktivní ručně vyráběné keramické stínítko a tvoří studenou páru pomocí ultrazvuku ze směsi vody se 2 až 3 kapkami esenciálního oleje FANCY HOME. Má volitelné režimy podsvětlení: režim se 7 střídajícími se barvami, režim s jednou zvolenou barvou nebo režim s vypnutým podsvětlením. Je proto ideální nejen ke zvlhčení ovzduší v místnosti, ale i pro domácí aromaterapii a díky podsvětlení také pro colorterapii.
 

Bytové doplňky FANCY HOME Stones


Dekorace z linie FANCY HOME Stones

Vázy, květináče, difuzéry, stojánky na svíčky. Vše navrženo v jedinečném tvarosloví, které vychází z harmonie japonských zenových zahrad. Poskládejte si vlastní set dekorací z přírodní keramiky, kombinujte 2 uklidňující odstíny a dopřejte svému domovu designové doplňky, které nadchnou jednoduchostí, funkčností a krásou.

Co dalšího se může hodit?

Dekorativní vonné svíčky


Vonné svíčky ve skle

 
Vonné svíčky příjemně osvěží ovzduší ve vašem interiéru. Jsou vyrobeny z čistého parafínu s vysokým obsahem přírodních esencí. Svíčky jsou dodávány ve skleněných dózách s  víčkem, v osmi oblíbených variantách vůní FANCY HOME. Jsou opatřeny kvalitním bavlněným knotem, doba hoření je až 80 hodin.
 

Chtělo by to něco dobrého (a hezkého) na zub?

Formy na bábovku


Designové bábovky ohromí

Luxusní formy pro přípravu vysoké domácí bábovky originálního tvaru umožňují připravit do detailu propracovanou vysokou bábovku s originálním tvarem, výsledek předčí všechna očekávání.

Díky pevnému korpusu ze slitiny ušlechtilých kovů a špičkovému antiadheznímu povlaku se bábovka ve formě DELÍCIA propéká rovnoměrně a bez připalování, po upečení ji lze z formy snadno vyklopit. Součástí balení je návod s původním receptem na tradiční domácí bábovku.


Chcete doma zatočit s viry?

Ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen 4,6 l


Ultrasonický zvlhčovač vzduchu ví jak na to

Předcházejte respiračním onemocněním a množení virů zvlhčením ovzduší v domácnosti, v kanceláři, nebo jinde v interiéru. Použijte k tomu důmyslný přístroj, který tvoří studenou vodní páru a zvyšuje účinně vlhkost vzduchu. Tento provzdušňovač je ideální jak pro zvlhčení vzduchu bez vůně, tak pro používání při aromaterapiích s esenciálními oleji FANCY HOME.

Má 4 nastavitelné stupně intenzity tvoření páry, časovač pro 2, 4, 6 nebo 8 hodin provozu, úsporný noční režim, volitelné podsvětlení v 7 barvách a intuitivní ovládání dvěma tlačítky.


Prohlédněte si také: