info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyBydlení a úklidTESCOMA voní a harmonizuje! Zjistěte jak..

TESCOMA voní a harmonizuje! Zjistěte jak..

Proměňte svůj domov v oázu klidu a provoňte ho svěžími vůněmi. Vonné difuzérysvíčky i aroma spreje nebo oleje do našich designových aromalamp a zvlhčovačů vzduchu obsahují výhradně přírodní esence. Kombinace citrusů, květů i koření navodí příjemnou atmosféru, povzbudí vaši náladu a zbaví vás každodenního stresu.
Ultrasonická aromalampa FANCY HOME, Rose - obrázek

Ultrasonická aromalampa

Podlehli jste vůním esenciálních olejů? Zkuste vzácné okamžiky odpočinku vylepšit i colorterapií, kterou spolu s jemnou vůní v podobě studené páry navodí Ultrasonická aromalampa FANCY HOME. Přidejte trochu čisté vody a pár kapek esenciálního oleje a užívejte si… „Růžová“ aromalampa střídá 7 magických barev.
Ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen 4,6 l - obrázek

Zvlhčovač vzduchu

Pro optimální vlhkost vzduchu zejména v zimních měsících máme v nabídce Ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen, který má 4 nastavitelné stupně intenzity tvoření páry, časovač pro 2, 4, 6 nebo 8 hodin provozu, úsporný noční režim a volitelné podsvětlení v 7 barvách.
Je vhodný pro použití v místnostech o rozloze až 30 m2, zásobník na vodu o objemu 4,6 l postačí až pro 46 hodin nepřetržitého provozu.
Vonné difuzéry - obrazek

Vonné difuzéry

Asi každý zná ten pocit, kdy se po náročném dni vrátí domů, otevře dveře a povzdychne si „Ach, vůně domova!“ S vonnými difuzéry od TESCOMY může váš domov vonět přesně tak, jak si přejete. 8 pečlivě vybraných vůní navodí příjemnou atmosféru a díky vysokému obsahu přírodních esencí provoní místnost po dobu 4 až 5 týdnů. Náhradní náplně do difuzéru i ratanové tyčinky lze zakoupit samostatně. 
Vonné svíčky - foto

Vonné svíčky

Citronová tráva, exotické koření nebo vůně francouzské Provence… Dekorativní svíčky FANCY HOME jsou vyrobeny z ryze přírodních vonných esencí a čistého parafínu, knot je bavlněný. Jejich vůně je přirozená a dlouhotrvající, menší svíčka má dobu hoření přibližně 40 hodin, velká se rozvoní až na 80 hodin. A navíc je získáte v dózách ze žáruvzdorného skla s dobře těsnicími víčky.
Aromalampa FANCY HOME, Stones, bílá - obrázek
Aromalampa FANCY HOME, Horizon - obrazek

Aromalampy a vonné oleje

Vyberte si z našich krásných, jedinečných a inovativních aromalamp a užívejte si harmonizující světelnou atmosféru prosycenou přírodními vůněmi. Esenciální vonné oleje pak volte podle toho, jak se právě cítíte, a nezapomeňte na kvalitní čajové svíčky. Hledáte-li zkrátka přírodní vůně do bytu, z naší nabídky si zaručeně vyberete.
Osvěžovače vzduchu a textilií - obrazek

Osvěžovače vzduchu a textilií

Chcete, aby váš domov voněl jako svěží oceán, jarní zahrada, omamné arganové květy či kvetoucí vistárie? Stačí rozptýlit přírodní aroma spreje bez nežádoucích syntetických látek na závěsy, záclony nebo jen tak do vzduchu a užívat si dlouhotrvající vůně, které stvořila sama příroda.