info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnySe šípkovou nebo se zelím? Máme recept

Se šípkovou nebo se zelím? Máme recept

Tematické týdny
18. 10. 2023
Máte chuť na domácí zvěřinové hody, ale nejste si jisti, jestli pokrmy dokážete připravit doma? Stojí to za pokus, protože divoká zvěř má maso s nízkým obsahem tuku, a je proto velmi zdravé a dobře stravitelné. V našich prodejnách i e-shopu vám nabídneme správné nádobí a pomůcky, díky kterým můžete divočinu zažít i doma.
Tlakový hrnec SmartCLICK

Vaření jednou rukou

Moderní, bezpečné a jednoduše ovladatelné tlakové hrnce jsou naší specialitou. Všechny naše „papiňáky“ prochází náročným testováním, proto na ně poskytujeme nadstandardní záruku. Tlakové hrnce SmartCLICK se velmi snadno ovládají a mají volbu vaření při vysokém, ale i nízkém tlaku. Umožňují tak šetrnou přípravu zeleniny, luštěnin a ryb. A na srnčí guláš jsou jak dělané!
Mlýnky na pepř/sůl VIRGO WOOD - obrázek
Pepř i sůl chutnají nejlépe čerstvě namleté. Mlýnky VIRGO WOOD mají keramický mlecí mechanismus s možností nastavení hrubosti mletí. Jsou dodávány se dvěma rozlišovacími kroužky: bílým pro sůl a černým pro pepř. Tělo je vyrobeno z ušlechtilého dřeva gumovníku brazilského a mlýnky tak budou ozdobou vaší kuchyně.      
S touto ostrou pětkou neříznete vedle! Špičkové kuchyňské nože FEELWOOD s kovanými čepelemi, dokonalým ostřím a precizní rukojetí z jasanového dřeva v designovém dřevěném bloku jsou skvělým nákupem pro každého, kdo často vaří. Nezapomeňte, že ostrý nůž je bezpečnější než tupý. 

Možná se vám budou hodit také:

Na sporák i do trouby

Tyhle pánve, to jsou opravdoví titáni v kuchyni. Jsou tak odolné, že můžete při vaření používat i kovové kuchyňské nářadí, aniž byste je poškrábali. Pánve TitanPOWER jsou masivní a odolné, proto se nedeformují a rychle a rovnoměrně rozvádějí teplo po celé ploše. Vykouzlíte na nich i fantastickou daňčí plec se šípkovou omáčkou, třeba podle našeho receptu.
Forma na knedlíky TESCOMA DELLA CASA - obrázek
Domácí knedlíky do podzimního jídelníčku prostě patří. S naší Formou na knedlíky DELLA CASA je uvaříte v páře nebo mikrovlnné troubě. Díky vysouvací lopatce je nakrájíte na stejně silné plátky. Budou vynikající k pečínce i ke guláši.
Originální pivní sklenice jsou vyrobeny z prvotřídního silnostěnného skla. Půllitry a třetinky myBEER si můžete vybrat ve třech atraktivních designech. Váš oblíbený mok vám z nich jistě bude skvěle chutnat.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Hmoždíř PRESIDENT

Čerstvé je nejchutnější

Tento masivní hmoždíř, vyrobený z přírodní žuly vám pomůže rozdrtit česnek, chilli, koření i bylinky. Je mimořádně stabilní, odolný a vypadá dobře i jako dekorace v kuchyni.
Nádobí BORDEAUX - obrázek
Nepřehlédnutelné kuchyňské nádobí BORDEAUX v červené barvě zaujme nejen vzhledem, ale i benefity, mezi které patří nerezové indukční dno a poklice s výstupky pro odvod páry. Ty zajistí odkapávání zpět do hrnce a zabrání vysoušení pokrmu. Je vhodné na sporák i do trouby. Díky odnímatelným pružným úchytům ho můžete bezpečně přenášet. Připravte v něm třeba fantastické červené zelí.
Elektrický otvírák UNO VINO - obrázek
Vychutnejte si víno bez starostí. Ať už se jedná o vytahování korků, nalévání nebo provzdušňování vína či uskladnění nedopité lahve, všechno, co potřebujete, jsme už vymysleli. Elektrický otvírák na baterie je vhodný pro všechny, kteří na otvírání vinné lahve nemají ten správný „grif“. Korek či jiný uzávěr vytáhne stiskem tlačítka.

Mrkněte ještě na: