info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyPrvní máj je nejen svátkem práce, ale především lásky

První máj je nejen svátkem práce, ale především lásky

Může to být skvělá příležitost ukázat nejbližšímu člověku, že vám na něm záleží. A nemusíte ani postavit májku nebo odrecitovat Máchův Máj. Co třeba upéct něco dobrého a uvařit šálek voňavé kávy? Prohlédněte si naše tipy na sladké a slané dobroty i menší dárky. Pro celou nabídku prozkoumejte náš na e-shop nebo si nechejte poradit v některé z více než 100 prodejen.

Vypijte si kávu z romantických šálků

Káva chutná nejlépe ve společnosti někoho milého. Potěšte svůj protějšek sadou šálků s jemnými motivy z tenoučkého, a přitom pevného porcelánu. Po celý rok vám pak budou připomínat rozkvetlé májové dny. 
Tyhle vůně budete milovat! Difuzéry ze silnostěnného skla s dřevěným víčkem můžete hrdě vystavit v chodbě i obývacím pokoji. A ta vůně? Díky vysokému podílu přírodních esencí je jemná a podmanivá zároveň. Vyberte své drahé polovičce z 6 vůní tu, která vás nejvíc oslovila.
Vaše srdce už má? Pak neváhejte a potěšte svého partnera i dortem ve tvaru srdce. Díky rozkládací formě, které nepřipaluje, bude pečení hračka. A využijete ji při různých příležitostech po celý rok. Nebojte se být při zdobení dortu kreativní. Není totiž důležité, aby vypadal jako z cukrárny, ale že jste ho vyrobili z lásky.

Možná se vám budou hodit také: 

Makronky jako z pařížské cukrárny

Zamilovali jste se do makronek? Tak to vás už určitě napadlo, že byste je mohli vyzkoušet upéct. Se silikonovou formou je propečete rovnoměrně a nepřipálíte. Díky našemu osvědčenému receptu se do jejich přípravy můžete bez obav hned pustit.
Překvapte partnera bábovkou z nové keramické formy, jejíž tvar vydá za tisíc slov. Tato forma má mnoho benefitů, díky kterým se stane vaší srdeční záležitostí. Navíc může příležitostně posloužit i jako krásná dekorace.
Domácí limonády i víno můžete servírovat stylově a funkčně zároveň. Například v karafě s praktickým víčkem, které ochrání nápoj i před hmyzem, pokud se rozhodnete vychutnat si ho venku v krásném májovém dni.

Co jsme pro vás ještě vybrali: 

Pizza pro dva jako z italské pizzerie

Víte, že pro křupavou pizzu už nemusíte do Itálie, ani do pizzerie? Zvládnete ji sami doma. A to díky kameni, který pořádně rozpálíte v troubě a na kterém během chvilky upečete dokonalou pizzu. Pórovitý kordierit, ze kterého je vyrobený, odsaje vlhkost ze spodní části korpusu a postupně ji uvolní zpět do pečicího prostoru. Křupavá pizza se šťavnatou náplní je tak na světě. Kámen ale můžete využít i pro pečení domácího chleba nebo koláčů.
Máte pro ni kytku, ale nejste si jistí, jestli má vhodnou vázu? Vyberte vhodnou velikost v neutrální bílé nebo elegantní šedé barvě. Vázy FANCY HOME Stones jsou navíc tvarově i barevně sladěné s dalšími produkty této linie. Dokoupit tak můžete například obal na květináč, aromalampu nebo třeba ohřívač na čajovou konvici.
V jednoduchosti je krása. To platí pro elegantní designové šperkovnice LAGOON, do kterých lze přehledně uložit oblíbenou bižuterii. Šperkovnice mají praktické víčko a vnější protiskluzové dno. Pokud hledáte milou maličkost, šperkovnice tuto roli perfektně splní.

Čím ještě potěšíte: