info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníPřipravte si domácí svatováclavské menu

Připravte si domácí svatováclavské menu

Konec září patří oslavám na počest sv. Václava, patrona české země. Města pořádají programy plné dobrého jídla, pití, hudby, nechybí ani jarmarky. Skvělé svatováclavské menu si ale připravíte i doma! Přijměte výzvu, nakupte suroviny, nalistujte recepty a pusťte se s chutí do toho. Postrádáte některé kuchyňské pomocníky? Stavte se na nejbližší TESCOMA prodejně nebo je objednejte online.
Pekáč s poklopem PREMIUM 39 x 22 cm

Domácí pečínka v kvalitním pekáči

A nezačneme ničím menším, než tou největší delikatesou – pečenou kachnou se zelím a knedlíky. Abyste upekli lahodnou kachnu, budete potřebovat pořádný pekáč. Ten odvede tu nejtěžší práci za vás. Doporučujeme náš Pekáč s poklopem PREMIUM 39 x 22 cm. Má nepřilnavý povlak, skleněný poklop a prostorné úchyty pro bezpečnou manipulaci.
Forma na knedlíky TESCOMA DELLA CASA
Příprava domácích knedlíků nemusí být drama. S naší Formou na knedlíky DELLA CASA je zvládnete snadno a rychle. Forma je určená pro vaření v páře nebo mikrovlnné troubě. Nejenže nic nerozvaří, ale má i praktickou vysouvací lopatku a rysku s obtiskem pro krájení stejných plátků. Vyrobit vlastní domácí knedlíky nikdy nebylo snadnější.
Souprava pro kvašení TESCOMA DELLA CASA 5000 ml
Dušené zelí k jakékoliv pečínce prostě patří. Pokud ho rádi připravujete z kysaného zelí, předchystejte si ho v naší Soupravě pro kvašení DELLA CASA 5000 ml. Jak to celé funguje? Finta je ve víčku. Jeho základ tvoří unikátní ventil, který uvolňuje tlak vznikající během kvašení, zároveň ale nepustí vzduch do sklenice. Opravdu chytrý výrobek, který se vám bude hodit.

Možná se vám budou hodit také:

Produktová linie myBEER

Pivo je české zlato

Svatý Václav je mimo jiné patronem všech pivovarníků a vinařů. Co takhle stylové originální půllitry? Máme pro vás hned tři designy půllitrů a třetinek myBEER. Lupulus, Icon nebo Salute! Výběr je jen na vás. Tyto pivní sklenice jsou vyrobeny z prvotřídního silnostěnného skla, které je vhodné i do myčky.
Džbán na pivo myBEER 2,5 l
Pokud si pořídíte naše krásné půllitry, neměl by vám chybět ani náš Džbán na pivo myBEER 2,5 l. Protože točené je zkrátka točené. Co se týče jeho předností, je vyroben z kvalitního borosilikátového skla, má originální odměrku a pojme až 5 piv. Díky žáruvzdornému sklu je vhodný i pro horké nápoje.
Ošatka s miskou na domácí chléb TESCOMA DELLA CASA
Křupavý domácí chléb je velká dobrota. V rámci svátečního menu ho oceníte například k domácí kachní paštice nebo k pivnímu guláši. Vyzkoušejte naši Ošatku s miskou na domácí chléb TESCOMA DELLA CASAUsnadní kynutí kulatého bochníku a dodá mu dokonalý typický tvar.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Odpeckovač švestek HANDY

Sladká tečka musí být!  

Aby bylo sváteční menu dokonalé, zakončete ho sladkou tečkou. Podzim přeje koláčům plněným sezónním ovocem, například jablky, hruškami či švestkami. Co takhle oblíbený švestkový koláč s drobenkou? Aby bylo odpeckování švestek snadnější, doporučujeme vám Odpeckovač švestek HANDY, který jedním stisknutím rukojetí švestku podélně rozpůlí a zbaví ji pecky. Je výborný pro odpeckování jak čerstvých, tak zavařovaných i rozmražených švestek.
Forma s vlnitým okrajem kulatá GUSTO ø 28 cm
Forma s vlnitým okrajem kulatá GUSTO o 28 cm je klasika, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Tato forma, v níž upečete sladké i slané, je z prvotřídního porcelánu. Pokrmy se z ní snadno vyklopí, navíc se v ní noblesně servírují a zvládne dokonce i nepečené koláče. Upečete v ní třeba obrácený jablečný koláč nebo mřížkový koláč s marmeládou.
Dávkovač na med a sirup DELÍCIA
Už ani kapka medu vedle! To rozhodně platí pro Dávkovač na med a sirup DELÍCIADíky této praktické pomůcce bude dávkování i skladování medu mnohem jednodušší. Stačí jej našroubovat na sklenici s víčkem o průměru 82 mm a pohodlně dávkovat krátkým stiskem rukojeti. S nasazeným víčkem je sklenice zároveň hygienicky skladována.