info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníPalička na Mojito a Caipirinhu myDRINK: Prolomí ledy… přímo ve sklenici!

Palička na Mojito a Caipirinhu myDRINK: Prolomí ledy… přímo ve sklenici!

Letním míchaným drinkům nelze odolat, ať jste kdekoliv. Kromě báječného osvěžení, které v parných letních večerech přijde vhod, dokážou odbourat ostych a… prolomit ledy. Dejte i vy šanci novým přátelstvím, která nikdy neskončí…

Nemusíte být profesionální barman, ani nápojový kouzelník, k domácí přípravě oblíbených míchaných nápojů vám postačí běžně dostupné ingredience, kvalitní sklenice a nově také macerovací palička myDRINK, která také dokáže prolomit ledy… ovšem přímo ve sklenici!
 
Palička na Mojito a Caipirinhu myDRINK - obrázek


Chytrá hlavička prolomí ledy

Dostatečně dlouhá palička na Mojito a Caipirinhu myDRINK v úžasné limetkovo-mátové barvě dokáže díky speciální hlavici, která je uvnitř opatřena závažím a zvenku drticím rastrem, účinně a bez námahy rozmělnit ingredience – ledové kostky, lístky máty - přímo ve sklenici. Unikátní design a komfortní použití usnadní přípravu míchaných nápojů, které pomoc macerovací paličky vyžadují!
 

Bezva tým!

Spolu se sklenicemi myDRINK Stripes tvoří nápadně zelená palička myDRINK super letní tým! Ve vysoké sklenici lehce připravíte osvěžující Mojito, v menší zase míchaný nápoj Caipirinha. Na všechny ingredience se speciálně navržená palička už vysloveně těší – hravě si poradí s hnědým cukrem, limetkami, ledem i mátou. I oblíbenou ledovou tříšť připravíte velmi snadno – kostky ledu zabalte do utěrky, případně do sáčku a paličkou je rozdrťte na jemnou drť. Užijte si léto!