info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyOsvěžující letní nápoje - víte jak na ně?

Osvěžující letní nápoje - víte jak na ně?

Léto, to jsou horka a ta znamenají jediné - naše tělo je dehydrované, a proto je třeba víc než v jiných obdobích roku důsledně dbát o pitný režim. A s tím vám můžeme pomoci :-). Máme pro vás tipy, které vám pomohou skvělé letní nápoje vyrobit, přenášet i servírovat. Můžete si je rovnou objednat nebo koupit v našich prodejnách.


Zaperlete


Představujeme unikátní výrobek na domácí přípravu sody, který na rozdíl od ostatních zvládne připravit i sycené nápoje z čerstvě vymačkaných citrusových plodů, domácí zeleninové nápoje, limonády a dokonce i šumivý sekt, vinné střiky a osvěžující long drinky. Má totiž integrovanou nálevku, jež je původní myšlenkou vývojového a design centra TESCOMA a s podobným řešením se na trhu nesetkáte!
 


Možná se vám budou hodit ještě:

Džbán TEO 2,5 l, s vyluhováním a chlazením, oranžová - obrázek

Oceníte také designový skleněný džbán, který má vyluhovací sítko pro přípravu ovocných, zeleninových či bylinkových limonád nebo sypaných a bylinkových čajů a také chladicí díl pro udržení teploty vašich chlazených nápojů bez jejich nechtěného ředění vodou z rozpouštějících se kostek ledu.
 
Konvice pro přípravu kávy a čaje zastudena TEO 1,0 l - obrázek


Studená je prý na krásu. Naučte se připravovat fenomén cold brew

Objevte konvici pro čaj a kávu zastudena. Můžete v ní připravit i tradiční kávu nebo čaj zalévané horkou vodou, ale především je určena pro přípravu metodou cold brew, díky které mají nápoje unikátně jemnou chuť i aroma.
 
Tvořítko na led myDRINK, kostky -obrázek
Ledové kostky vám při podávání studených nápojů nemohou chybět. Aby se vám pohodlně vyráběly, máme pro vás chytré tvořítko na led. Je opatřeno vodotěsným víčkem pro snadné přenášení naplněného tvořítka a jeho uložení do mrazničky v libovolné poloze. Vyrobeno z prvotřídního pružného silikonu, led lze z tvořítka snadno uvolnit. 
Skleněný hrnek latté macchiato CREMA 300 ml
Kávu s mlékem si nejvíce vychutnáte ze skla, ať už je studená nebo horká. Proto máme v nabídce skleněný hrnek na latté macchiato. Je vyroben z odolného skla, je vhodný do mikrovlnné trouby, ledničky a myčky a poskytujeme na něj 5 roků záruku.
Termoláhev rozkládací CONSTANT PASTEL 0,5 l, nerez, modrá - obrázek


Termoska, kterou rozložíte napůl

Pokud vám doma chybí praktická termoska, zbystřete. V naší nabídce najdete dvouplášťovou nerezovou termoláhev, kterou snadno rozložíte rozšroubováním a rozloženou ji pohodlně naplníte ledem, bylinkami, ovocem apod. Termoláhev naplněnou přísadami složíte, doplníte vodu a uzavřete, díky kvalitním silikonovým těsněním láhev dokonale těsní. Po použítí ji opět rozložíte a rozloženou ji snadno a rychle dokonale vyčistíte i zevnitř.
 
Sklenice na lihoviny a  koktejly - obrázky
Chybí vám doma správné sklenice k podávání oblíbených alkoholických nápojů? Mrkněte na naši nabídku sklenic na koktejly. Najdete v ní také sklenici na gin s tonikem. Je vyrobena mistrnými českými skláři z vysoce kvalitního křišťálového skla a má ideální objem i tvar pro plné rozvinutí vůně, chuti a barvy nápoje.
Chladicí brašna UNO VINO - obrázek
Máte rádi dobré víno? Pak by vám doma neměla chybět chladicí brašna, která se postará o dokonalou tepelnou kondici každé láhve. Brašna vychladí rychle láhve s bílým, růžovým  nebo červeným vínem, ale i šampaňským, minerálkou apod. na potřebnou teplotu a udrží nápoje vychlazené během podávání.