Nová designová ocenění pro výrobky TESCOMA

Datum publikování 1. 2. 2020

Produkty z dílny našeho vývojového a design centra získaly další vavříny na poli mezinárodního designu, a sice 4 ocenění GERMAN DESIGN AWARD a 2 ceny KitchenInnovation of the Year pro rok 2020. Omrkněte je, nebo si pro ně rovnou skočte do některé z našich prodejen či do eshopu:

Ocenění GERMAN DESIGN AWARD pro odšťavňovač HANDY designéra Martina Kovala

Porota ocenila délku rukojeti, díky které lze odšťavňovat téměř bez námahy, stabilitu výrobku, průhlednou komoru umožňující sledovat proces odšťavňování a celkové estetické řešení.

PROHLÉDNOUT

 

 

Ocenění GERMAN DESIGN AWARD pro blok na nože ONLINE designéra Petra Tesáka

Porota ocenila možnost hygienického uložení nožů o různých délkách a tlouštkách čepelí, oddělené ukládání nůžek a ocílky, puristický nadčasový design, snadné čištění a stabilitu zajišťující bezpečnost bloku.

PROHLÉDNOUT

Ocenění GERMAN DESIGN AWARD pro pekáče GrandCHEF Ladislava Škody

Porota ocenila zejména silikonové nožičky, díky kterým lze rozpálený pekáč odložit bezpečně rovnou na stůl, a také nápaditý design.

PROHLÉDNOUT

 

Ocenění GERMAN DESIGN AWARD pro salimetr ACCURA Petra Tesáka

Porota ocenila zejména snadné použití výrobku, který zákazníkům jednoduchým způsobem pomůže vařit se správným množstvím soli.

PROHLÉDNOUT

 

 

 

Ocenění „KitchenInnovation of the Year 2020“  pro Tvořítko na závitky HANDY designéra Pavla Skřivánka

PROHLÉDNOUT

 

Ocenění „KitchenInnovation of the Year 2020" pro soupravu pro přípravu sirupů designéra Martina Kovala

PROHLÉDNOUT

Gratulujeme!

 

GERMAN DESIGN AWARD je mezinárodní cena, která si již od roku 2012 vzala za cíl představovat světu převratné designové novinky. Prestižní logo soutěže identifikuje unikátní designové trendy a přispívá tak k vývojovému posunu na designové scéně. I přes krátkou dobu své existence se soutěž stala jedním z nejznámějších designových klání a zapsala se coby uznávaná značka i mimo odbornou veřejnost .

Ocenění „KitchenInnovation of the Year 2020“  každoročně uděluje organizace Initiative LifeCare na základě hodnocení zákazníků.

 

Prohlédněte si oceněné výrobky: