Květnové novinky jsou hravé i elektrizující

Láhve PAPU PAPI

Antikoliková silikonová savička, dostatečně velké odnímatelné úchyty a přesná odměrka. Lahvička 150 ml se savičkou S je určena pro děti od prvních dnů po narození, láhev 250 ml se savičkou M pro děti od prvního měsíce věku. Obě láhve můžete kombinovat i se savičkami L a Y pro děti od třetího a šestého měsíce. Náhradní silikonové savičky jsou samozřejmě součástí sortimentu!

Nejsou cítit mlékem, nezabarvují se, nesnáší bakterie a nemusí do myčky!

 

PROHLÉDNOUT LÁHVE

PROHLÉDNOUUT CELÝ SORTIMENT PAPU PAPI

 

 

 

Cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, růžová nebo modrá

Praktická cestovní miska s hygienicky uloženou lžičkou a perfektně těsnicím víčkem vyřeší všechny obavy z  hladu vašich dětí mimo domov.

Hurá na cesty!

 

PROHLÉDNOUT

Dózy PAPU PAPI

Jsou ideální pro skladování všech druhů dětských pokrmů v ledničce i mrazničce, perfektně těsnicí víčka umožňují jejich použití na cestách. Dózy mají odměrku, jsou stohovatelné a skladné. Tři velkosti 150, 200 a 250 ml.

Pro všechny druhy dětských pokrmů!

 

PROHLÉDNOUT

 

Dózy na sušené mléko PAPU PAPI, modrá nebo růžová

Praktickou dózu na hygienické uložení tří porcí sušeného mléka ocení každá maminka. Konec nepřesným odhadům! Do každé komory nasypete správnou dávku sušeného mléka a až přijde čas, přesypte ji jednoduše do dětské láhve.  Super na procházky, výlety i cestování…

Tři porce po ruce!

 

PROHLÉDNOUT

 

Pružná láhev PAPU PAPI 200 ml, se lžičkou, modrá

S nasazenou lžičkou zbaští rozmixované dobroty miminka od 6 měsíců, děti od 1 roku mohou pokrm z pružné silikonové láhve sát. Láhev o objemu 200 ml s přesnou odměrkou perfektně těsní, je proto ideální na cestování. Maminky ocení i praktický cestovní obal na lžičku.

Pro ovocné, zeleninové a obilné kaše i pyré!

 

PROHLÉDNOUT


 

 

Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l

Smoothie mixér PRESIDENT je TOP na ovocná a zeleninová smoothie, mléčné koktejly i mixovaná dětská pyré. Speciálně broušené nože zpracují obsah v masivní skleněné nádobě doslova za pár sekund, s tužšími kousky pomůže funkce pulzního mixování. A co „smoothie to go“?  Nasaďte na mixér cestovní láhev a vezměte si vitamíny do práce nebo na výlet.  V luxusní antracitové a trendy smetanové barvě.

Funguje skvěle, vypadá skvěle!

 

PROHLÉDNOUT

 

Rychlovarná konvice GrandCHEF 1,7 l

Rychlá, komfortní, bezpečná a šik! To je nerezová konvice GrandCHEF s příkonem 2200 W, světelným indikátorem ohřevu a funkcí automatického vypnutí. K dalším velkým PLUS patří široké hrdlo pro snadné plnění a čištění, odnímatelný filtr pro zachycení minerálních usazenin a nečistot a masivní rukojeť s tlačítkem pro otevření víčka. Stupnice pro přehledné minimální a maximální plnění je u nás samozřejmostí.

Skvělá rychlovarka za bezva cenu!

 

PROHLÉDNOUT

 

Stojan na ryby GrandCHEF

Už vás nebaví obracení ryb, při kterém se jejich kůže poruší a maso se rozpadne na nestejně velké díly? Vyzkoušejte praktický stojan na ryby GrandCHEF! Rybu očistěte, potřete marinádou, vložte do stojanu hřbetem dolů a naplňte nádivkou. Univerzální velikost pro pstruhy, makrely, pražmy i větší sardinky.

Ryby nemusíte obracet, propečou se ze všech stran!

 

PROHLÉDNOUT


 

Forma na nepečené dorty DELÍCIA Ø 20 a 23 cm

Osvěžující ovocné nebo zmrzlinové dorty, které nemusíte péct! Letní hit ve tvaru bábovky či věnce vykouzlíte ve  Formách na nepečené dorty DELÍCIA. Připravit můžete sladký dezert i slaný aspik, bez otvoru nebo s otvorem uprostřed, jak je libo. K formě přidáme i originální recepty vyladěné našimi kuchaři k dokonalosti.

Jde to i bez trouby!

 

PROHLÉDNOUT

 

Mřížka pro kvašení DELLA CASA

Kvašené okurky, nakládaná zelenina, hermelín nebo utopenci. Při kvašení je pružná plastová mřížka DELLA CASA spolehlivě udrží pod hladinou nálevu, dolévání nálevu během kvašení je snadné. Mřížka nijak neovlivňuje chuť pokrmu, můžete ji používat opakovaně, snadno se čistí.

Určeno pro použití se Soupravou pro kvašení DELLA CASA 5000 ml, kód 895330.

Na kysané zelí závaží, na kvašáky mřížka!

 

PROHLÉDNOUT

 

Vykrajovač PRESTO

Víte, co mají společného cukety, brambory, okurky, bílá ředkev nebo třeba jablko? Pokud je v nich dutinka, můžete je naplnit nádivkou a zapéct. Nebo připravit jako plněnou studenou pochoutku. Vykrajovač PRESTO vypadá trochu jako šroubovák a právě proto jeho 3 čepele o průměru 20, 30 a 40 mm vyvrtají dutinky v ovoci i zelenině hravě. Vykrajovač je skladný, menší čepele jsou uloženy v rukojeti.

Vyvrtejte si dutinky!

 

PROHLÉDNOUT