info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsShopRoku 2021: Znovu jsme jedničky!

ShopRoku 2021: Znovu jsme jedničky!

TESCOMA news
12. 4. 2022
Shop roku 2021 - obrázek
Máme velkou radost! Značkový e‑shop TESCOMA obhájil prvenství z předchozích let a vyhrál prestižní Cenu kvality v soutěži ShopRoku v kategorii KUCHYNĚ.
 
Nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e‑shopy českého internetu za uplynulý rok vyhlásila Heureka.cz 
v dubnu 2022.

Značkový e‑shop TESCOMA už po desáté obstál v silné konkurenci a získal Cenu kvality v kategorii KUCHYNĚ.
 
Shop roku 2021

"S rostoucím počtem objednávek je stále náročnější udržet vysokou kvalitu našich služeb. Opětovné obhájení této ceny bereme jako důkaz, že se nám to pořád daří. Chtěl bych proto poděkovat nejen zákazníkům, ale také celému svému týmu a také společnosti Ergotep, která pro nás už 13 let provoz e‑shopu spolehlivě zajišťuje." uvedl bezprostředně po převzetí ceny Jindřich Kolář, vedoucí oddělení online obchodu TESCOMY.
 

ShopRoku


Hlasování pořadatelé rozdělili do tří sekcí: Cena Heureky, Cena popularity, založená na hlasech veřejnosti, a Cena kvality, o níž rozhodují výhradně zákazníci. V poslední z nich zvítězil v kategorii Kuchyně právě Značkový e‑shop TESCOMA, který se na čelních příčkách objevuje pravidelně už od roku 2011.
 

O soutěži

Cenu kvality Heureka uděluje společnost na základě hodnocení skutečných zákazníků, kteří nakoupili v roce 2021 v obchodech zapojených do služby „Ověřeno zákazníky“.

Kompletní pravidla a výsledky hlasování najdete na stránkách soutěže www.shoproku.cz.