info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTESCOMA newsSloučili jsme věrnostní programy do nového TESCOMA klubu, který přináší spoustu atraktivních výhod

Sloučili jsme věrnostní programy do nového TESCOMA klubu, který přináší spoustu atraktivních výhod

TESCOMA news
8. 7. 2019
Máme pro vás dobrou zprávu - spojili jsme stávající věrnostní programy TESCOMA Club, který využívají zákazníci eshopu, a TESCOMA to má! pro zákazníky kamenných prodejen, do jediného. Od 9. 7. je nahrazuje nový program TESCOMA klub, ve kterém registrovaní členové sbírají body při nákupech v eshopu i na prodejních místech na jedno konto. Body následně uplatní jako slevu na další nákup. Nový věrnostní program navíc přináší mnohé další benefity.

Jak nový program funguje?

Z každého nákupu získáte 3 % z ceny zboží zpět v podobě TESCOMA klub bodů
Body následně uplatníte jako slevu na příští nákup, kdy 1 bod = 1 Kč
Nově získáte body nejen za nákupy v eshopu, ale také v prodejnách TESCOMA (www.tescomaklub.cz/prodejny)
 

Jaké další výhody získáte?

  • Čekají na vás akční ceny pouze pro členy
  • Získáte možnost do 2 týdnů vyměnit zakoupené zboží bez udání důvodu (v eshopu do 30 dnů vrátit)
  • Už nikdy si nebudete muset schovávat tištěné účtenky – jako člen TESCOMA klubu najdete všechny své nákupy ve svém zákaznickém účtu
Jak uplatnit klubové body a všechny další informace o TESCOMA klubu, včetně možnosti se do něj zaregistrovat, najdete na www.tescomaklub.cz .
 
Pokud už jste členem/členkou některého z předchozích věrnostních programů, platí vám původní plastová kartička i přihlašovací údaje také do nového TESCOMA klubu. Zanikají pouze výhody spojené s předchozími programy, např. okamžitá sleva 3-5 % nebo dárky za korunu, které jsou nahrazeny výhodami novými, viz. výše.