info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyKouzelný a čistý domov i na podzim

Kouzelný a čistý domov i na podzim

Chladných dní přibývá a venku trávíme méně času než v létě. Jak si domácí chvilky co nejvíce zpříjemnit? Zkuste si domácnost přehledně uspořádat a pořídit si i nějakou tu radost navíc. Třeba elegantní vázu nebo aromalampu, díky které si dopřejete více pohody a uvolnění. Naši nabídku si můžete prohlédnout ve více než 140 prodejnách nebo v e-shopu
 
Krájecí deska na chléb ONLINE - obrázek


Krájení bez drobků na lince

Není to jen tak obyčejné prkénko, ale krájecí deska z přírodního bambusového dřeva, která skvěle vypadá a má řadu výhod. Například otvory, kterými drobky propadnou do spodní odnímatelné části, odkud je snadno vysypete. Pro vaši bezpečnost jsme ji opatřili protiskluzovou úpravou. Slaďte ji s dalšími výrobky linie ONLINE a budete tak mít po ruce vše potřebné pro každodenní rutinu v kuchyni.
 
Chlebovka ONLINE 42 x 24 cm - obrázek
Jak uchovat pečivo čerstvé? V prostorné chlebovce s nastavitelnými ventilačními otvory. Uschováte do ní chléb i jiné druhy pečiva a její promyšlené víko poslouží zároveň jako krájecí a servírovací deska, uvnitř je navíc odnímatelný zásobník na nůž. Tato dóza s prkénkem v jednom je vizuálně sladěna s dalšími produkty linie ONLINE.
Stojánek na kořenky a dochucovadla ONLINE - obrázek
Praktický a prostorný Stojánek na kořenky a dochucovadla z přírodního bambusového dřeva a kvalitního kovu nesmí na stole chybět. Díky němu totiž budete mít vše po ruce. Mlýnky na sůl a koření i nádoby na olej a ocet dostanou své stálé místo. 


Možná se vám budou hodit také:

Keramická ultrasonická aromalampa FANCY HOME, Sphere - obrázek


Zhluboka se nadechněte

Luxusní ultrasonická aromalampa vám doma vykouzlí úžasnou atmosféru. Můžete si zvolit 7 střídajících se barev, použít režim jedné barvy nebo svícení zcela vypnout. Lampa zvlhčuje vzduch a při použití kvalitního esenciálního oleje si užijete domácí aromaterapii.
 
Vonné difuzéry FANCY HOME 200 ml - obrázek
Provoňte svůj domov svěží vůní s vysokým obsahem přírodních esencí. Levandule vám bude připomínat letní dny po celý rok. A nevtíravá vůně bílého čaje vás osloví svou jemností. Vyberte si z nabídky vůní tu pravou, radost vám bude dělat až 9 týdnů. Difuzér z čirého skla s dřevěným víčkem a 9 ratanovými tyčinkami může být i krásným dárkem.
Ultrasonický zvlhčovač vzduchu FANCY HOME Zen 4,6 l -  obrázek
Zvlhčený vzduch je prospěšný zejména v chladných měsících. Důmyslný zvlhčovač FANCY HOME Zen tvoří studenou páru, je však ideální i pro použití s esenciálními oleji. Jeho zásobník vystačí na 46 hodin provozu a zvlhčí vzduch v místnosti o rozloze až 30 m2. Optimální vlhkost vzduchu přináší pocit tzv. tepelné pohody, díky které není nutné prostory zbytečně přetápět. 


Mohlo by vás ještě zajímat:

Produkty linie LAGOON - obrázek


Pořádek a harmonie 

Pozvěte do koupelny jednoduchost. Moderní vzhled podtrhne čistotu bez kompromisů. Díky jemným odstínům se hodí do většiny interiérů. Produkty linie LAGOON z odolného plastu vynikají funkčností i variabilitou. Do koupelny i na noční stolek vnesou řád a přehlednost.
 
Žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME - obrázek
I žehlení můžete mít rádi. S kvalitním žehlicím prknem, sklenkou vína a zábavným filmem se na něj budete těšit. Prkno má masivní konstrukci a širokou plochu, na které se vám bude pohodlně žehlit. Hotové prádlo pak můžete zavěsit na výsuvný věšák nebo poskládat na odkládací mřížku. Dokonce i žehlení košil a kalhot bude snadné díky vysouvacímu rukávníku.  
Vaky na prádlo FANCY HOME - obrázek
Špinavé prádlo můžete ukládat stylově do košů na prádlo FANCY HOME. Šmrncovní vaky na prádlo v provedení smetana nebo cappuccino elegantně využijete pro třídění prádla podle barev. Díky nosnosti 8 kg je můžete pohodlně a bezpečně přenášet.


Mrkněte ještě na: