info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyJídelní soupravy a dětské příbory BAMBINI: Vykouzlí dobrotu a zastaví hlad!

Jídelní soupravy a dětské příbory BAMBINI: Vykouzlí dobrotu a zastaví hlad!

Zastavte hlad!

Zastavit nečekaný hlad je tak snadné! Polévka, kašička nebo ovocné pyré zmizí z porcelánových talířků nebo mističek rychlostí blesku. Maminky jásají, děti jsou spokojené. Jak je to možné? Za vše mohou noví kreslení hrdinové, kteří zdobí půvabné jídelní soupravy z porcelánu, jež jsou určeny dětem od 4 let.
Insert your text here
/jidelni-souprava-bambini-vily-3-ks
Čtveřice kouzelných víldělá společnost holčičkám, na pestrobarevná šibalská autíčkase pak mohou těšit páni kluci.
/jidelni-souprava-bambini-auticka-3-ks
Porcelánové soupravy jsou uzpůsobeny pro bezpečné stolování malých neposedů, jsou masivní a dostatečně těžké tak, aby nedocházelo k jejich nechtěnému svržení ze stolu či jídelní stoličky.

Porcelánová trojice

Jedinečné porcelánové soupravy obsahují dětský hrníček, dětský talíř dětskou polévkovou misku.

Jídelní souprava BAMBINI, víly, 3 ks
Porcelánové nádobí pro děti je zařazeno do sortimentu BAMBINIvůbec poprvé, a to na přání mnoha maminek.
Jídelní souprava BAMBINI, autíčka, 3 ks
Rádi bychom vás však upozornili, že i když jsou dětské soupravy mohutnější než tradiční „dospělácké“ nádobí, je to stále porcelán, který se nevzdal své křehkosti. Jakýkoliv pád může tedy části soupravy nenávratně zničit.

Kouzelné příbory

Nové příbory, nové příběhy! Víte, že příběhy kreslených hrdinů se odehrávají i na nových nerezových příborech pro nejmenší? Ke kouzelným vílám a šibalským autíčkům se přidala parta veselých zvířátek elegantními motýlky.
Kouzelné příbory BAMBINI
Nové potisky nejen že zaujmou, ale současně je jejich úkolem vyvolat u malých strávníků pozitivní přístup ke stravovacím návykům. Často rozporuplné pocity nad stále plným talířkem tak malým jedlíkům zpříjemní originální postavičky z dílny TESCOMA.

Laser a tisk v hlavní roli

Roztomilé soupravy příborů pro děti od tří let se zdravotně nezávadnými a odolnými potisky obsahují nůž, vidličku, lžíci čajovou lžičku. Jednobarevní motýlci jsou vyrobeni laserovou technologií, mimořádně zdařilé motivy pestrobarevných zvířátek, autíček a víl unikátní tiskovou technologií. Tak pusťte se do jídla!

Všechny motivy jsou patentově chráněny jako užitný vzor.