info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyJarní stolování vám rozzáří dny

Jarní stolování vám rozzáří dny

Nádobí FRESCO - obrázek
Stolování, to je dobré jídlo, správné vybavení a krásně prostřený stůl. Pojďme si ho s příchodem jara více užívat. Pro noblesní a přitom dostupné stolování pro vás máme užitečné výrobky, které si rovnou můžete objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Topinkovač PRESIDENT - obrázek

Křupavé ráno zajistí topinkovač

Nejen, že v něm snadno a rychle připravíte dokonale opečené toasty z bílého i celozrnného chleba v 6 volitelných stupních opečení. Náš topinkovač PRESIDENT je navíc vybaven programem pro opékání zmražených toastů a programem pro dopékání již opečených vychladlých toastů dokřupava. Můžete  ho mít na kuchyňské lince, nebo si ho dát na jídelní stůl vždy, když chcete mít voňavé plátky pečiva při stolování po ruce.

Možná se vám budou hodit také:

Talíře Legend - obrázek
Chcete si vychutnávat jarní dobroty z prvotřídního porcelánu? Pořiďte si naše talíře LEGEND. Jsou opatřeny širokým okrajem a kvalitní bílou glazurou. Máte-li rádi prostorné talíře v klasickém designu a špičkové kvalitě, jsou jídelní talíře LEGEND tou nejlepší volbou.
Sklenice myDRINK - obrázek
Sklenice klasické, "longovky", malé a velké panáky ze silnostěnného skla. Ty všechny můžete mít v jednotném designu z linie nápojového skla myDRINK. Podobně ucelený a designově sjednocený sortiment sklenic je zcela výjimečný, s takto propracovaným konceptem se jinde nesetkáte.
Jídelní příbor BANQUET, souprava 24 ks - obrázek

Elegantní, nadčasový, kvalitní

Pokud hledáte poctivý příbor, který nevyjde z módy, má skvělou ergonomii pro pohodlné držení a nadstandardní záruku, neměl by vaší pozornosti uniknout příborový set BANQUET, který bude dlouhodobě ozdobou vašeho prostírání.
Ubrousky FANCY HOME - obrázek
Stolování se rozhodně neobejde bez ubrousků. Ty naše z linie FANCY HOME dodáváme v několika barvách, takže si můžete vybrat přesně tu, která bude barevně ladit k vaší jarní tabuli.
Mlýnky VITAMINO - obrázek
Další nezbytností pro stolování jsou kořenky, ideálně v podobě mlýnků, které koření čerstvě namelou. Mlýnky VITAMINO mají keramický mlecí mechanismus a nabízíme je ve dvou velikostech a dvou barevných provedeních.
Výrobník sycených nápojů myDRINK - obrázky

Jediný "sodamejkr" s odšťavňovačem

Máte rádi perlivé nápoje? Máme pro vás unikátní výrobek na domácí přípravu sody, který na rozdíl od ostatních zvládne připravit i sycené nápoje z čerstvě vymačkaných citrusových plodů, domácí zeleninové nápoje, limonády a dokonce i šumivý sekt, vinné střiky a osvěžující long drinky.
Souprava pro přípravu salátů VITAMINO ø 20 cm, 2,0 l - obrázek
K jarnímu hodování patří čerstvé zeleninové saláty. Pokud byste si jejich přípravu chtěli usnadnit, máme pro vás unikátní vychytávku - soupravu pro přípravu salátů VITAMINO. V krájecím dílu ovoce a zeleninu totiž nejprve pohodlně umyjete a necháte odkapat. Na krájecí díl s umytými potravinami nasadíte víko jako krájecí desku a podélnými otvory v krájecím dílu je rychle a bezpečně naporcujete na požadovaný tvar či velikost. Naporcované ovoce nebo zeleninu přemístíte do mísy, dochutíte zálivkou a promícháte.
Kleště na salát GrandCHEF - obrázek
Jednu věc však souprava na salát neobsahuje, a sice kleště pro jeho míchání a servírování. Proto by vám mohly přijít vhod naše kleště na salát GrandCHEF. Vycházejí z tradiční léty prověřené konstrukce, kdy rukojeti jsou navrženy tak, aby šly kleště pohodlně uchopit a podávání salátu bylo snadné. Díky celonerezovému provedení jsou vysoce odolné, vhodné nejenom do domácností, ale i při zahradních slavnostech, rautech apod.