info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Jak na grilování ryb

Máte rádi grilování? A ryby? A pivo, nebo víno? Pokud alespoň na jednu otázku odpovíte ano, máme pro vás tipy, které vám vaši oblíbenou činnost zpříjemní. Můžete si je objednat nebo koupit v našich prodejnách.
Power gril PARTY TIME - obrázek


Gril, který nekouří, je skvělý na balkon, na pláž nebo na ryby

A navíc ho díky ventilátoru rozpálíte do 5 minut. Gril PARTY TIME disponuje unikátním grilovacím roštem s odnímatelnou středovou částí a díky tomu můžete dřevěné uhlí do zásobníku doplňovat bez přerušení grilování, aniž by bylo třeba sundávat rozpálený rošt. Zásobník je navíc při grilování uzavřen poklopem a šťáva z jídla tak nekape do uhlíků, ale do nerezové nádoby. A právě proto gril nekouří tak, jak je u klasického grilování běžné.
 


Možná se vám budou hodit také:

Pánev na gril PRIVILEGE ø 28 cm - obrázek
Užitečnou vychytávkou pro grilování zeleniny, hub nebo i ryb je grilovací pánev PRIVILEGE. Díky ní se nemusíte bát, že vám malé kousky grilovaných dobrot propadnou roštem grilu. Díky unikátně řešené sklápěcí rukojeti lze pánev PRIVILEGE používat i v grilech s nasazeným nebo uzavřeným poklopem.
Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE - obrázek
Unikátní lopatka v kombinaci s drtičem dřevěného uhlí, se kterou podrtíte větší kusy dřevěného uhlí. Při drcení si nemusíte navlékat rukavice, ani používat kladívko apod. Jakmile je uhlí nadrceno, drtič sejmete a samotnou lopatkou drcené uhlí naberete a pohodlně přenesete do ohniště grilu. Podrcené uhlíky se mnohem rychleji rozhoří a váš gril bude mít větší výhřevnost.
Stojan na ryby GrandCHEF - obrázek


Plněné ryby a jejich grilování bez otáčení? Zkuste...

...stojan na ryby GrandCHEF. Vychutnejte si ryby dokonale propečené, ugrilované nebo vařené v páře. Ať už připravujete sladkovodní nebo mořské ryby - s unikátním držákem se vám nikdy nerozpadnou. Je vynikající pro přípravu pstruhů, makrel, pražem i větších sardinek apod. v pečicí troubě, na grilu nebo v páře.
 
Kleště na rybí kosti PRESTO, s odkládací miskou - obrázek
Tyto speciální rybí kleště jsou vynikající pro snadné odstraňování kostí ze syrových i tepelně upravených ryb. Vyrábíme je z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu a dodáváme s praktickou odkládací miskou.
Pánev grilovací hladká SmartCLICK 42 x 28 cm - obrázek
Hladká grilovací pánev je skvělým řešením pro případ, že si chcete grilovanou rybu připravit na sporáku. Má 2 grilovací zóny a odnímatelné rukojeti, díky kterým můžete dát rybu dopéct do trouby. Pokrmy v ní můžete také elegantně servírovat.
Nápojové sklo myBEER - obrázek


Grilování a pivo patří k sobě. Máte správné sklo?

Představujeme originální půllitry a třetinky na pivo, s jakými se v restauraci určitě nesetkáte. Původní design sklenic myBEER posunuje tradiční tvar pivního skla k dokonalosti. Všechny sklenice jsou vyrobeny z prvotřídního silnostěnného skla a vhodné pro podávání všech druhů piv. Pro přinesení točeného piva z hospůdky na rohu si pak pořiďte praktický džbán s vtipnou odměrkou na 5 orosených kousků.
 
Sklenice na bílé víno CHARLIE 350 ml, 6 ks - obrázek
Máte ke grilování raději víno? Ušlechtilost vín dokonale vynikne v elegantních skleničkách z křišťálového skla. K rybám je vhodné bílé, a proto vám nabízíme soupravu 6 ks sklenic na bílé víno CHARLIE, které jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálového skla a opatřeny tvrzeným okrajem. Díky tomu jsou nejen velmi vkusné, ale také mimořádně odolné.
Mlýnky VIRGO WOOD - obrázek
Možná se vám ke grilování bude hodit také stylový mlýnek. Pro snadné dochucování pokrmů čerstvě mletým pepřem nebo solí máme v nabídce mlýnky VIRGO WOOD. Mlýnky této řady jsou opatřeny keramickým mlecím mechanismem s nastavitelnou hrubostí mletí. Vyrábíme je z ušlechtilého dřeva gumovníku brazilského (hevea brasiliensis) a dodáváme se 2 rozlišovacími kroužky pro pepř a sůl.