info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogTematické týdnyGrilovací sezóna zahájena!

Grilovací sezóna zahájena!

Pokud milujete léto, grilování a vychlazené nápoje, je nejvyšší čas vybavit se kvalitními surovinami a správnými pomůckami. Máme je v každém z našich 140 Prodejních center i zde v e-shopu
Power gril PARTY TIME
Na balkon, na chatu, dovolenou, na zahradu. Tam všude lehce přenesete nebo převezete Power gril PARTY TIME. Kromě toho, že je lehký a skladný, griluje už za pár minut od zapálení. Zabudovaný ventilátor výrazně zvyšuje jeho účinnost, takže si vystačíte s minimem uhlí. Zásobník na uhlí je shora uzavřený, proto na něj nekape šťáva a gril nekouří. S grilem PARTY TIME je proto grilování příjemnější. A to oceníte vy i sousedi.
Multifunkční lis na hamburgery GrandCHEF
Taky byste toho, kdo vynalezl hamburger, navrhli na Nobelovu cenu? Bez hambáčů je těžké si představit léto. Možná ale řešíte problém, jak vyrobit hamburgery jeden jako druhý? S pomocí našeho lisu je to hračka. Jednotlivé porce masa vložíte mezi disky a takto naplněný lis hygienicky uskladníte v lednici do té doby, než budete grilovat. Pak jen snadno odklopíte dno a odebíráte jednotlivé porce. Pokud je nespotřebujete všechny, zbytek můžete uložit do lednice na později.
Obracečka/těžítko na hamburgery GrandCHEF
Rozpalte gril, pomocí obracečky na něj položte ochucenou masovou placku a grilujte. Naše nová šikovná nerezová obracečka funguje zároveň jako těžítko, kterým domácí hamburgery nejen otočíte, ale i zatížíte při opékání. Díky tomu si udrží tvar a budou rovnoměrně a důkladně propečené. Stejně dobře ji využijete ke grilování steaků.

Co se bude hodit:

Džbán na pivo myBEER 2,5 l

Hořká láska

Málokdo si dovede představit léto a grilování bez piva. Pokud jsme my Češi v něčem výjimeční a první na světě, pak je to spotřeba piva na hlavu. V horkých dnech náš národní nápoj příjemně osvěží a je ideální při grilování, protože napomáhá trávení. Preferujete točené? Pivo natočené do džbánku má své kouzlo a chutná lépe než lahvové. Skleněný džbánek s originální odměrkou si oblíbí kamarádi i váš hospodský.
Půllitry a třetinky MyBEER
Naši designéři, kteří jsou vášnivými fanoušky zlatavého moku, s radostí navrhli originální půllitry a třetinky produktové řady MyBEER. Z těchto originálních silnostěnných sklenic si pivo vychutnáte jak doma u televize, tak při grilování.  
Výrobník sycených nápojů myDRINK
Perlivé drinky stisknutím tlačítka? Víno, které se promění v šumivé? Unikátní nástavec na odšťavňování citrusů? Výrobník sycených nápojů to všechno umí a je proto v létě nepostradatelný. Přibalíme vám k němu recepty pro přípravu osvěžujících drinků Gin Fizz, Aperol spritz, Mimosa, Hugo a dalších, kterými potěšíte své hosty nejen na letní grilovačce. 

Dodržovat pitný režim vám pomůžou také:

Pánev grilovací hluboká MASSIVE ø 28 cm

Jasná volba pro milovníky grilu

Litinové pánve MASSIVE vynikají vysokou akumulací tepla, a proto propékají rychle a dokonale. Skvěle se hodí na hamburgery, steaky, ryby i zeleninu. Postupem času na nich vzniká zapečená ochranná vrstva, díky které se ještě zvyšuje jejich nepřilnavost. Tuto odolnou pánev využijete kromě grilu také na plynovém sporáku a v troubě.
Pánev grilovací bezkouřová PREMIUM
Masivní dvoudílná pánev PREMIUM je další z našich vychytávek, které usnadňují grilování. Navíc je grilování s ní mnohem zdravější, a to díky otvorům v grilovací ploše, které odvádí výpek do zásobníku s vodou. Zabraňují tak připalování a vznikání kouře. A její další výhody? Je kompatibilní s naším osvědčeným grilem PARTY TIME. Kromě grilu vám poslouží také na plynovém sporáku.
https://www.tescoma.cz/blok-na-noze-feelwood-s-5-nozi
5 nadstandardních nožů s nadstandardní 5letou zárukou. To jsou nože FEELWOOD, umístěné v luxusním designovém bloku z tvrzeného jasanového dřeva. Kované čepele a dokonalé ostří předurčují tyto nože tomu, aby si je oblíbil každý domácí kuchař.

Co vám doporučíme na závěr?