Design, vývoj & kvalita

files/design/design.jpg

Vyrábíme produkty, které lidé denně drží v rukou. Proto je dokonalá funkce a tvar klíčovým faktorem jejich úspěchu. Design se tedy přirozeně stal alfou a omegou všech výrobků, které přivádíme na svět.

Abychom pro vznik originálního designu vytvořili dokonalé podmínky, založili jsme v roce 2001 vlastní vývojové a design centrum vybavené nejmodernějšími technologiemi, kde zaměstnáváme bezmála dvě desítky designérů, konstruktérů a vývojových specialistů.

Výsledkem investice do tohoto strategického rozhodnutí je dlouhá řada fantastických ocenění, ale také statisíce spokojených zákazníků, vzrůstající renomé značky i její podíl na světovém trhu kuchyňských potřeb. Podívejte se na přehled výrobků, které se mohou pyšnit některou z prestižních designových cen:

 

Dávat výrobkům nový tvar, funkci, stavět je do nezvyklých souvislostí, objevovat nové materiály a jejich využití, to vše se za bezmála 15 let existence Design centra v Tescomě stalo přirozenou a nezbytnou součástí zrodu a realizace každého nového výrobku. Nedokážu si pro Tescomu představit jinou cestu a navíc, tato cesta nás hodně baví.
Jiří Vaculík, jednatel

Pro obchodníka je firemní designér vlastně něco jako interní dodavatel. Dodavatel, se kterým je možné diskutovat o tom, jak bude výrobek vypadat, jakou bude mít barvu, kolik bude přibližně stát, jak bude zabalený… To je ta nejlepší možná varianta pro každého obchodníka! A prodávat výrobky, u kterých znám jejich historii, jejich příběh, je mnohem příjemnější a také snazší, protože jsou skutečně naše. Věřím, že to podobně cítí i naši zákazníci.
Petr Chmela, jednatel