info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Zmrzlinové šílenství

Jenže není zmrzlina jako zmrzlina. Ta z obchodu je často plná přídatných látek, barviv, aromat a rostlinných tuků. Přitom vyrobit si poctivou zmrzku z ovoce a smetany není žádný problém. Stačí mít dobré pomocníky a prověřené recepty:
 
OMRKNOUT ZMRZLINOVÉ RECEPTY
 
Domácí zmrzlinu hravě zvládne:
Zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA
Zmrzlinovač DELLA CASA - dopřejte si 800 ml lahodné zmrzliny!
Je to snadné: Stačí nádobu namrazit, vlít do ní připravenou směs, 15 - 20 minut promíchávat a hotovo! Ve zmrzlinovači DELLA CASA lze připravit i výtečné ovocné, smetanové, čokoládové, tvarohové a jogurtové ledové nápoje. Součástí balení je i brožura s originálními recepty.

POŘÍDIT
 
Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
Máte snad raději nanuky? Pak si pořiďte tvořítka, která nemají chybu!
Ptáte se, v čem jsou výjimečná?Tvořítka BAMBINI lze navzájem spojit a rozpojit. Spojená tvořítka pohodlně naplníte zmrzlinovou směsí podle přiložených receptů a dáte zamrazit. Hotovou zmrzlinu můžete rozpojením tvořítek snadno odebírat z mrazničky po jednom nebo více tvořítkách. Pokud zmrzlina v horkém létě taje, nestéká přes okraj držátka, ale zůstává zachycena v jeho přesahujícím okraji. Ruce i oblečení vašich dětí zůstanou čisté!

VYBRAT VELIKOST

 

Co ještě možná oceníte?

V čem hotovou zmrzlinu skladovat?

Krabičky na jídlo
Pořiďte si dózy do mrazničky, které jsou zdravé
Ptáte se, jak to? Prvotřídní plastový materiál, z něhož jsou mini dózy vyrobeny, je certifikován pro použití ve zdravotnictví a farmacii. Díky tomu nejen, že neovlivňuje složení potravin, ale zachovává rovněž jejich charakter, kvalitu a chuť i při dlouhodobém skladování v mrazničce.
 
VYBRAT VELIKOST
 

Co se vám také může hodit:

Stolní mixér PRESIDENT 1,8 l
Kvalitní mixér, který si poradí i s ledem 
V čem umixovat zmrzlinovou směs? Pořiďte si mixér, který s gracií zvládne smoothie, pyré, ledové tříště, ale také koktejly nebo palačinkové těsto. Extra výkonný stolní mixér PRESIDENT s masivní skleněnou nádobou o objemu 1,8 litru se vyznačuje tichým chodem, řadou funkcí a mimořádně ostrými noži si poradí i s ořechy a většími kusy ledu.

ZÍSKAT

 

Dále budete potřebovat: