info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníZdravé minidózy do mrazničky PURITY: Malý rozměr, maximální využití!

Zdravé minidózy do mrazničky PURITY: Malý rozměr, maximální využití!

Každý, kdo zamrazuje pasírovaná rajčata, vývary, ovocné dřeně, čerstvé bylinky nebo demi glace, si vždycky pokládá jednu a tutéž otázku: „Do čeho to dát?“ Máme pro vás odpověď – s minidózami PURITY máte konečně po starostech.
 

Superkvalitní materiál pro farmacii

Skladování v mrazu má svá pravidla. A minidózy PURITY je samozřejmě respektují. Jsou skladné, z výjimečného materiálu a jak je u Tescomy dobrým zvykem, vychytané. Jednoduše řečeno: mini rozměr, maxi využití! „Pro výrobu těchto mimořádných dóz jsme použili špičkový plastový materiál určený pro zdravotnictví a farmacii,“ říká ředitel úseku řízení jakosti Ladislav Vaculík.

Že je to jen fráze? Kdepak. Na jejich vývoji se podíleli designéři, odborníci přes materiály i pracovníci v laboratořích. Stovky a stovky hodin práce, než dózy dostaly současnou podobu. „Aby materiál dostal potřebný certifikát, musel projít sérií tří desítek náročných testů. Požadavky na kvalitu jsou skutečně vysoké, hlavně co se týče čistoty materiálu,“ upozorňuje Vaculík.

 

Zdravé mini dózy do mrazničky PURITY 120 ml, 4 ks


Stačí lehce zatlačit a je to!

Použitý materiál je tak zcela neutrální, neovlivňuje kvalitu potravin ani při dlouhodobém zmražení a skladování. Dózy i víčka jsou stohovatelné na sebe i do sebe, díky čemuž uspoříte místo.

Co je ale jednoznačně jejich největší předností, tak pružné dno – to designéři opatřili dvěma speciálními body, na které stačí lehce zatlačit a zamrazená potravina se lehce vyloupne. „Vytlačení zmrzlého jídla je skutečně velice snadné. Velkou výhodu dóz je i elastické víčko, které perfektně těsní,“ dodává Vaculík. Pro všechny platí, že jsou vhodné do mrazničky, ledničky, myčky i mikrovlnky.