info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníZavařování s Tescomou si letos užijete

Zavařování s Tescomou si letos užijete

zavařování - obrázek
Zavařujete? Plánujete inovovat zavařovací park nejúžasnější marmeládové babičce? Jste tady správně! Právě jsme vydali průvodce zavařováním a odšťavováním. Prolistujte si ho online a zjistěte jak na to rychle, chytře a jednoduše.
Průvodce zavařováním- obrázek

S TESCOMOU se můžete pustit do čehokoliv, co si jen představíte pod pojmem home-made, s láskou vyrobeno doma.

Zavařování rozhodně není nic složitého. Stačí mít suroviny, čas a vhodné pomocníky. Počáteční investice nebo inovace stávajících pomůcek ke zdárnému výsledku se vám mnohonásobně vrátí. Hlavně přesně víte, co máte pod víčky! Zavařit můžete opravdu cokoliv – ovoce, zeleninu, marmelády, omáčky, masa, houby. Zavařeniny bodují i jako jedlý dárek či milá pozornost.

A protože TESCOMA zavařování rozumí, připravili jsme pro vás prakticky sestaveného průvodce zavařováním a odšťavňováním. Nákupní seznam nepotřebujete, prostě se chopte naší nové brožurky.

Co v ní najdete? Od stěžejních souprav pro zavařování a odšťavňování, přes sklenice a láhve různých velikostí, nálevku, naběračku až po nálepky, visačky k opatření popisek na sklenice i celou řadu praktických doplňků, které jinde nenajdete. Vše přehledně uspořádané tak, abyste na nic nezapomněli.

Tak "na zavařenou" :-)