info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníWok PRESIDENT ø 32 cm: Rozumí tajům asijské kuchyně!

Wok PRESIDENT ø 32 cm: Rozumí tajům asijské kuchyně!

Luxusní PRESIDENT

Prémiová řada PRESIDENT nabízí celou řadu špičkových produktů, ať už jsou to elektrické mlýnky, kuchyňské nářadí v nezaměnitelném designu, stylové skleněné dózy s nerezovými víčky nebo třeba luxusní tlakové hrnce. Nově nyní přicházíme s opravdu výjimečným produktem, kterým je masivní wok PRESIDENT, tedy hluboká pánev o průměru 32 centimetrů s rukojetí a úchytem pro přípravu smažených a vařených asijských pokrmů.
 
Wok PRESIDENT ø 32 cm

Wok je vyroben z prvotřídní nerezavějící třívrstvé sendvičové oceli v tomto složení: uvnitř woku je nerezavějící ocel 18/10, uprostřed hliník a vně woku je nerezavějící ocel vhodná pro indukční vaření.
 
Wok PRESIDENT ø 32 cm

Díky třívrstvému sendvičovému provedení celé nádoby je teplota uvnitř woku rovnoměrná a stálá. Pro smažení, vaření i napařování pokrmů tak postačí nízký nebo střední výkon sporáku a malé množství tuku.
 

Wok a ještě mnohem více

Abyste si přípravu pokrmů na doslova tisíce způsobů dokonale vychutnali, součástí woku je celá řada praktických doplňků. Wok je opatřen klenutou poklicí pro optimální cirkulaci páry ve woku s regulací odchodu páry, prostorným napařovacím sítem a napařovací a odkládací mřížkou pro přípravu zdravých pokrmů vařených v páře.
 
Wok PRESIDENT ø 32 cm

Masivní rukojeť a úchyt poklice z prvotřídní nerezavějící oceli zaručují komfortní a bezpečnou manipulaci s wokem. Součástí návodu k použití woku PRESIDENT je 7 originálních receptů pro přípravu klasických vařených, v páře vařených i smažených asijských pokrmů.
 
Wok PRESIDENT ø 32 cm

Wok PRESIDENT je vhodný pro všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční.