info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se

Vykrajovátka a formy DELÍCIA

Jedna, dvě, otoč mě!

Není vykrajovátko jako vykrajovátko. Vykrajovátka DELÍCIA jsou plastová a navíc oboustranná se dvěma vykrajovacími čepelemi – pro větší a menší cukroví stejného tvaru. Chcete-li například upéct slepované linecké cukroví s otvorem uprostřed, už nemusíte hledat náprstek… Teď stačí málo – vykrajovátko pouze otočíte nebo zvolíte jeho menší variantu. V každém balení jsou tři, resp. čtyři vykrajovátka. Trio vykrajovátek, tedy šest různých velikostí (min 38 mm, max 100 mm), najdete u těchto tvarů – kolečkakvěty, srdce a hvězdy. Dvě vykrajovátka, tedy čtyři různé velikosti (min 55 mm, max 130 mm) najdete v balení stromečků a panáčků.
Oboustranná vykrajovátka kolečka DELÍCIA, 6 velikostíOboustranná vykrajovátka květy DELÍCIA, 6 velikostíOboustranná vykrajovátka srdce DELÍCIA 6 velikostíOboustranná vykrajovátka hvězdy DELÍCIA, 6 velikostíOboustranná vykrajovátka stromečky DELÍCIA, 4 velikostiOboustranná vykrajovátka panáčci DELÍCIA, 4 velikosti


Sedm velkých výhod

Hledali jsme ty nejoblíbenější tvary, barvy a velikosti, abychom vás mohli potěšit úžasnými oboustrannými vykrajovátky. Výsledkem je tak několik rozmanitých tvarů, atraktivní barvy včetně zlaté a hlavně – sedm velkých výhod! Vykrajovátka nerezaví, nedeformují se, lze je mýt myčce nádobí, jsou stohovatelná, perfektně skladná a poslední plus potěší zejména děti – plastová oboustranná vykrajovátka jsou super na vykrajování tvarů z plastelíny. Takže, jedna, dvě, otoč mě!