info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníVychytávky PRESTO: Oslňte v kuchyni rychlostí i skvělou chutí!

Vychytávky PRESTO: Oslňte v kuchyni rychlostí i skvělou chutí!

Na bylinky a natě nebývale zdatně

Chcete ušetřit v kuchyni až pětkrát více času, zkrátka rádi byste si „ustřihli“ pár minut jen pro sebe? Začněte s úsporou času třeba u bylinek! Hned vám prozradíme proč. Bylinky a zelené natě provoní i probarví nejednu pomazánku, polévku nebo nakládané maso, jen kdyby to krájení a sekání nezabralo tolik času a nádobí. Než „vyštracháte“ krájecí desku, najdete vhodný nůž a zašpiníte další talířek, než to všechno pěkně umyjete a znovu naskládáte na své místo… Nešlo by to rychleji? Jasně že šlo a dokonce bez dalšího nádobí.
 
Nůžky na bylinky PRESTO 20 cm

Vyzkoušejte dvaceticentimetrové nůžky na bylinky PRESTO, které jsme vybavili mimořádně ostrou pětiřadou čepelí z nerez oceli, která jediným střihem připraví pětkrát více drobných kousků bylinek než obyčejné jednořadé nůžky nebo nůž. Čerstvě střižené bylinky nasměrujte přímo do talíře, misky, pánve nebo hrnce!
 
Nůžky na bylinky PRESTO 20 cm


Ochrana především

Součástí nůžek na bylinky je ochranné plastové pouzdro s vychytaným detailem – čistítkem čepelí pro snadné odstranění zbytků bylinek nejen na břitech, ale i mezi nimi.

Pouzdro má samozřejmě funkci ochrannou, při skladování nůžek mějte vždy pouzdro nasazené!
 
Nůžky na bylinky PRESTO 20 cm


Hambáče jak…od maminky

Už vás nudí ty rádoby poctivé hamburgery z rychlého občerstvení? Nedůvěřujete výrobcům ani ingrediencím a marně hledáte kousky masa? Neutrácejte za náhražky, vyrobte si vlastní hamburger pouze z masa, který oceníte vy i vaši přátelé. Stačí tak málo – kromě mletého masa (hovězího nebo vepřového) a několika málo surovin jako je sůl a pepř, případně vhodné koření nebo zelené bylinky, budete potřebovat jen grilovací pánev a celoplastové tvořítko na hamburgery PRESTO.


Co tvořítko vytvoří?

Opravdu vytvoří hamburger? Ano, a navíc snadno a rychle. Tvořítkem tvarované hamburgery jsou vždy stejně velké – mají shodný průměr i tloušťku a díky tomu je jejich propečení rovnoměrné. Velikost hotového hamburgeru odpovídá klasickým hamburgerovým houskám, takže nebude ani velký a už vůbec ne „ošizený“. Součástí balení je i originální recept na domácí hamburger od firemního kuchaře Pavla Šnajdra. Z přiloženého fotonávodu můžete vidět, že příprava hamburgeru je doslova hračka – naplníte, upěchujete, zarovnáte a vyklopíte.
 
Tvořítko na hamburgery PRESTO

Navíc máme pro vás dobrý tip – pokud si zrovna nepotrpíte na nafouknutý hamburger, vytvořte před vložením na gril v jeho středu pomocí prstů drobný důlek – masový karbenátek bude po ugrilování plochý, zkrátka placka jak má být.