info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníVáleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA: Válí na milimetr přesně!

Váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA: Válí na milimetr přesně!

Doporučená tloušťka těsta je ode dneška hračkou! Už žádné odhady od oka, žádná pravítka a nevydařené výsledky pečení. Značka Tescoma uvádí na trh skvělou vychytávku v podobě válečku s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA. Jakékoliv těsto rozválíte na pláty o síle dva, čtyři, šest či osm milimetrů pouhým pootočením rukojeti do zvolené polohy.
Váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA - obrázek

Řešení nepřesných odhadů

I na správné výšce, resp. tloušťce těsta záleží výsledek vašeho snažení. Příliš silné těsto se nemusí propéct a naopak příliš tenké těsto se snadno zlomí. Váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA dokáže nemožné – vyřeší vaše nepřesné odhady.
Váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA - obrázek

V hlavní roli rukojeť

Nastavte rukojeť válečku na zvolenou hodnotu 2, 4, 6 nebo 8 – číslice odpovídají tloušťce těsta v milimetrech – a udržujte ji ve zvolené poloze po celou dobu válení. Tak co, jaký je to pocit? Těsto postupně rozválejte na zvolenou tloušťku.
Váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA - obrázek
Maximální šířka těsta, která bude rozválená na milimetr přesně, odpovídá šířce válečku – 26 centimetrů. Pokud na rukojeti nastavíte číslici 0, váleček DELÍCIA zafunguje jako klasický váleček na těsto.
 

Snadná údržba

Váleček DELÍCIA v kombinaci dvou barev v krémových odstínech bílé a žluté je vyroben z velmi odolného plastu, po použití jej omyjte pouze pod tekoucí vodou a osušte.