info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníUniverzální šejkr PRESTO oceněn logem GOOD DESIGN: Naplňte, zašejkujte a hříšně si pochutnejte!

Univerzální šejkr PRESTO oceněn logem GOOD DESIGN: Naplňte, zašejkujte a hříšně si pochutnejte!

Univerzální šejkr PRESTO 500 ml autora MgA. Františka Fialy se pyšní unikátním logem, symbolem nejprestižnější designové soutěže „GOOD DESIGN 2014“
 

 

Elektřina? Není potřeba!

Máte pocit, že dokonale hladký dresink, mléčný koktejl nebo nadýchanou pěnu do kávy zvládnete jen s pomocí šlehací metly, ručního mixéru nebo snad přímo elektrického šlehače? Zapomeňte na všechny tyto „vymoženosti“ a sáhněte po univerzálním šejkru PRESTO. Celoplastové vychytávce (mimochodem velmi sympatické, v barevné kombinaci bílá a zelenkavá) nechybí speciální mixovací sítko, které umožňuje připravit čerstvé dresinky, mléčné nápoje a pěny do kávy snadno a rychle, a hlavně ručně!
 
Univerzální šejkr PRESTO 500 ml - obrázek

Směsi jsou právě díky mixovacímu sítku důkladně promíchané a bohatě provzdušněné. Sítko lze samozřejmě bez problémů vyjmout a snadno umýt. Vychytané je také víčko s uzavíratelnou nálevkou – jedině tak můžete připravené směsi nalévat přímo ze šejkru do pokrmů, sklenic a nápojů. Víčko v poloze „uzavřeno“ dobře těsní a v poloze „otevřeno“ nepadá. Poloprůhledná plastová nádobka je opatřena orientační odměrkou.


Bez receptů „ani ránu“

Stalo se téměř pravidlem, že u celé řady výrobků je součástí balení alespoň jeden recept. Nebo dva a někdy i více. V případě univerzálního šejkru PRESTO se naši kuchaři doslova „rozjeli“ a výsledkem je sedm fantastických receptů pro přípravu čerstvých domácích dresinků, mléčných koktejlů, pěny do kávy latte, cappuccino a frappé.
 
Univerzální šejkr PRESTO 500 ml - obrázek

A dobrá rada na závěr - při přípravě dresinků a koktejlů obsah šejkru jen krátce protřepejte, naopak pro přípravu husté pěny do kávy obsah šejkru protřepejte intenzivně oběma rukama po dobu nejméně 60 sekund.
 
Univerzální šejkr PRESTO 500 ml

Dresinky i mléčné koktejly lze v uzavřeném šejkru bez obav uchovávat v lednici, pouze před podáváním obsah znovu protřepejte. Všechny části šejkru lze mýt v myčce nádobí, čistý šejkr doporučujeme skladovat s pootevřeným víčkem.