info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyUkliďte si teď, ať toho před svátky nemáte až nad hlavu ;-). Pomůžeme vám:

Ukliďte si teď, ať toho před svátky nemáte až nad hlavu ;-). Pomůžeme vám:

Schválně, kolikrát do roka doma děláte generální úklid? My tipujeme, že před Vánoci a na jaře. Jenže mezi jarním a vánočním úklidem uplynou 3/4 roku, během kterých se nepořádek nakupí. A vy se z něj pak před zimními svátky můžete zbláznit... Jak z toho ven? Zařaďte do svého uklízecího kalendáře podzimní úklid. Poradíme vám, jak si ho usnadnit:
Krabice otevřená FANCY HOME 30 x 30 x 30 cm - obrázek

Dejte věcem své místo
Jedna věc jsou čisté a vydezinfikované povrchy, textílie a koberce. Druhou stránkou úklidu je však pořádek v uspořádání a umístění věcí. A tím bychom měli začít. Jestli nikdy nevíte, ve které zásuvce, kapse či na které poličce najdete všechny drobnosti, které v domáností potřebujete, budou se vám doma hodit organizéry a boxy. Naše úložné krabice a boxy jsou ve stejném designu jako vaky na špinavé prádlo a oblečení. Jejich pořízením nejen konečně roztřídíte "rozházené" věci, ale také vizuálně sjednotíte domácnost.

VYBRAT BOXY A VAKY
Vak na prádlo FANCY HOME - obrázek

Ať se na voňavé prádlo nepráší
Největší podíl věčně neuspořádaných věcí tvoří oblečení. Rozdělte ho na to, které nosíte, a které ponecháte v policích a na to, které právě nemá sezónu. To vložte do boxů, které umístěte do horních polic skříní, aby vám nezavazelo a neprášilo se na ně.

UKÁZAT KRABICE NA OBLEČENÍ

 

Málo místa? Neskladujte vzduch!

Vakuový pytel FANCY HOME 80 x 60 cm, 2 ks - obrázek

Odsajte vzduch a ušetřete až 75 % místa
Na lůžkoviny a mimosezónní oblečení vyzkoušejte praktické vakuové pytle. Prádlo uložené ve vakuových pytlích FANCY HOME se nejen "zmenší" o 3/4 svého objemu, ale navíc je dobře chráněno před vlhkem a nečistotami. Pytle ve 3 velikostech mají univerzální ventil pro rychlé odsátí vzduchu běžným domácím vysavačem a dvojitý vzduchotěsný zipový uzávěr pro snadné plnění prádlem.

VYBRAT VELIKOST
Obal na oblek FANCY HOME - obrázek
 
Šaty, kabáty, košile a saka si zaslouží ochranu

Drahé šaty, které však obléknete jen jednou za rok? Nenechte na ně prášit a uložte je s ochranným obalem. Vezete světlý kostýmek v autě? I v tom případě se neobejdete bez obalu na šaty a saka. Ten náš je ve dvou velikostech a designech smetanová a cappuccino, opatřený kvalitním zipovým uzávěrem a průhledem.

ZVOLIT BARVU A VELIKOST OBALU

 

Znáte trik pro stále voňavé prádlo?

Vonný vosk FANCY HOME - obrázek

Vonné vosky nejen do aromalamp
Vosky do aromalamp provoní místnost díky zahřívání v aromalampě. Chcete-li mít však jemně provoněnou také skříň a tím i prádlo v ní uložené, uskladněte dovnitř i jedno balení vonného vosku. 

ZVOLIT VŮNI

Dále by vás mohlo zajímat:

 

Víte, že i žehlení může být radost?

Žehlicí prkno s rukávníkem FANCY HOME - obrázek

Na žehlení se dokonce můžete těšit. Stačí mít....
...do detailu promyšlené žehlicí prkno. Základem je, aby bylo prostorné, perfektně skladné a dokonale stabilní, ať už ho nastavíte do jakékoli výšky v rozmezí  73 - 90 cm. Radost vám však přinesou až detaily:
 
  • pevná deska opatřená děrováním proti nežádoucímu srážení páry
  • bavlněný potah s dvouvrstvým polstrováním je vynikající pro plynulé žehlení
  • výsuvný rukávník pro snadné žehlení košil a úzkých kalhot bez skladů
  • prostorná odkládací plocha pro žehličku s ochrannými, žáruvzdornými silikonovými podložkami
  • výsuvný věšák k zavěšení a odkládání ramínek s vyžehlenými oděvy
  • odkládací mřížka na vyžehlené prádlo

 

Prohlédněte si také: