Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI - zdravé mlsání pro horké dny

Tvořítka na zmrzlinu BAMBINI - zdravé mlsání pro horké dny

Datum publikování 23. 7. 2019

Proč dětem v létě dávat nezdravé sladkosti nebo průmyslově vyrobenou zmrzlinu plnou barviv a éček. Udělejte jim domácí nanuky, zabavte je tím, že je zapojíte do přípravy a hlavně - mějte přehled o složení toho, co mlsají! 

Představujeme zbrusu nové, do detailu vychytané formičky na domácí nanuky, které dodáváme včetně podrobného návodu na jejich výrobu spolu s ověřenými recepty. Proč by vám tvořítka na 6 ks domácí zmrzliny neměla chybět? 

Výroba vlastních nanuků je díky nim opravdu pohodlná - chytrý stojánek umožňuje snadné plnění, bezpečné přenášení a praktické odebírání naplněných formiček po jednom.

 

Na rozdíl od kupovaných nanuků se také nemusíte bát, že se děti ušpiní. Okraj držátka jsme totiž vymysleli tak, aby stékající zmrzlinu zachytil.

Navíc jsme připravili 2 velikosti tvořítek, takže si můžete vyrobit  takovou dávku nanuku, která je pro vás nebo vaše nejmenší zrovna optimální. 

Vyzkoušejte tedy domácí  jahodovou-smetanovou, borůvkovo-jogurtovou, jogurtovou s čokoládou či jablečnou nebo broskvovou dřeň podle našich receptů, najděte si jiné nebo vytvářejte vlastní kombinace chutí, které vám zpříjemní léto.