info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyTipy na nezapomenutelnou silvestrovskou oslavu

Tipy na nezapomenutelnou silvestrovskou oslavu

Oslavy Nového roku se blíží. Ať už budete slavit v úzkém kruhu nebo připravíte oslavu pro rodinu či přátele, využijte příležitost a zaperlete! Vyrobte domácí sycené alko i nealko nápoje a vyčarujte pohoštění jako ze žurnálu. Mrkněte na otevírací dobu své nejbližší prodejny a vše potřebné si zdarma rezervujte a pohodlně vyzvedněte po celé republice. 

Naservírujte silvestrovskou hostinu jako z katalogu

Je známo, že jíme i očima. A když už si dáte práci s přípravou svátečního pohoštění, naservírujte ho jako ze žurnálu. Luxusní desky z přírodní břidlice jsou opatřeny unikátní ochrannou vrstvou a protiskluzovými nožkami. Jídlo na nich vynikne a od hostů si vysloužíte oprávněný kompliment.
Podnos servírovací GUSTITO - obrázek
Ke stylovému servírování využijete i servírovací podnos z prvotřídního porcelánu z produktové řady GUSTITO. Dá se zkombinovat s dalšími sladěnými výrobky této linie, jako jsou třeba talíře, misky a šálky.
Elektrický vařič na vejce PRESIDENT - obrázek
Silvestrovská hostina bývá bohatá a určitě se při její přípravě neobejdete bez vajec. K rychlé a dokonalé přípravě využijte elektrický vařič, který uvaří vejce vždy přesně na požadovaný stupeň: naměkko, nahniličko nebo natvrdo.
Vykrajovací rádla a válečky
Docházejí vám nápady na originální sváteční pohoštění? Vyzkoušejte domácí mini croissanty, tyčinky grissini a nachos. Pokud jste ještě grissini nepekli, vyzkoušejte náš recept i dokonalá rádla, se kterými vám práce půjde hladce od ruky. Dokřupava je upečete na perforovaném plechu, který kromě pečení slouží i k sušení hub, bylinek i ovoce a zeleniny. 

Možná se vám budou hodit také:

Sklenice na šampaňské GIORGIO 200 ml, 6 ks - obrázek

Přípitek z křišťálových sklenic od českých sklářů

Oslavte příchod Nového roku sklenkou sektu s těmi, které máte rádi. Krásně šumivý si ho vychutnáte ze sklenic, kterým vdechli život čeští skláři. Ačkoli jsou vyrobeny z průzračného křišťálového skla, jsou vysoce odolné a po večírku je můžete umýt v myčce.
Karafa UNO VINO 1,0 l - obrázek
Designová karafa s praktickým víčkem s nalévacím otvorem nesmí na stole chybět. Naservírujete z ní totiž nejen víno, ale také vodu nebo limonádu. V teplejších měsících navíc uvítáte, že je její obsah ochráněn víčkem před hmyzem.
Chladicí nádoba na víno a šampaňské UNO VINO - obrázek
Prostorná nádoba, do které se vejde přesně tolik ledu, kolik potřebujete k vychlazení láhve s vaším oblíbeným vínem či sektem. Díky tomu se láhev vychladí opravdu rychle a vaši hosté nebudou muset na sklenku dobrého vína dlouho čekat.

Ještě můžete potřebovat:

Výrobník sycených nápojů myDRINK - obrázek

Zaperlíte letos na Silvestra?

Gin Fizz, Aperol Spritz, mimóza nebo Hugo? I tyto míchané drinky připravíte podle receptů přibalených k výrobníku. Bublinky obohatí také vaše nealkoholické nápoje, a pomocí odšťavňovače můžete dokonce přímo do láhve vymačkat citrusy. 
Sklenice
Skleničky se sice oproti lžičkám tolik neztrácejí, zato se rády rozbíjejí. Pokud tedy potřebujete doplnit zásoby, máme pro vás sklenice v nadčasovém vzhledu v několika objemech. Využijte je na vodu nebo připravte atraktivní nápoje pro své silvestrovské hosty.
Džbánů není nikdy dost. Zvláště těch, které jsou tak praktické, že se vejdou do dveří lednice a jsou vhodné na studené i teplé nápoje, které lze přímo ve džbánu i ohřívat.
Sklenice CHARLIE
Ze správných sklenic populární drinky chutnají nejlíp! Pro dokonalé stolování a vychutnání oblíbených nápojů potřebujete odpovídající servis, například sklenice na martini, koňak nebo gin&tonic. Těm našim jsme dali elegantní tvar a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a křišťálového skla.

Co se ještě bude hodit na silvestrovský stůl: