info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečen튝avnaté vychytávky PRESTO: Zatočte s mrkví, citrusy i ředkví!

Šťavnaté vychytávky PRESTO: Zatočte s mrkví, citrusy i ředkví!

Květy a nekonečně dlouhá spirála

Zatočte s mrkví či bílou ředkví! Jestliže chcete nevšedním způsobem ozdobit zeleninový salát či obložený talíř, máme pro vás skvělý tip. Spirálový kráječ na mrkev PRESTO vytvoří z oblíbené zeleniny snadno a rychle nekonečně dlouhé spirály. A to není vše – spirály můžete vkládat do sebe, různě je kombinovat a upravovat tak, až vzniknou úžasné dekorace podobající se rozmanitým květům. Netradiční ozdoba studených a teplých pokrmů osloví každého, i toho největšího odpůrce mrkve a bílé ředkve! Ne nadarmo se říká – jíme hlavně očima.
 
Spirálový kráječ na mrkev PRESTO


Spirálový kráječ PRESTO s ochranou

Přestože je spirálový kráječ PRESTO na první pohled zcela bezpečný, okraj mimořádně ostré čepele jsme pro jistotu ukryli malým plastovým krytem. Touto jednoduchou, avšak velmi důležitou úpravou se lišíme od konkurenčních produktů.
 

Strouháte tužku? Ostrouhejte si i mrkve!

Vyberte si tu správnou mrkev, oloupejte ji a zbavte špičky. Uchopte ji do dlaně tak, jako byste chtěli pomocí ostruhovátka ostrouhat tužku. Vložte jeden konce mrkve do kráječe a zeleninou pomalu otáčejte. Výsledné spirálky vás nadchnou!
 


Tak trochu jiný odšťavňovač

Tak trochu jiný je zbrusu nový a vychytaný odšťavňovač na citrusové plody PRESTO. Kromě toho, že je určen pro ruční odšťavňování – tlak je vyvíjen na produkt, nikoliv na citrus – je také maximálně stabilní. Uvnitř odšťavňovací hlavice je umístěno závaží, které odšťavňovač stabilizuje a zabrání jeho pádu z pracovní plochy. Vychytané, co říkáte?
 
Odšťavňovač na citrusové plody PRESTO


Z dlaně rovnou do nápoje

Přesně tak. Použití odšťavňovače PRESTO je velmi snadné a také lehce inovátorské. Půlku citrusu uchopte do dlaně a krouživým pohybem odšťavňovače nad připravenou nádobou plod odšťavníte. Do nápoje, sklenice či do salátu tak ovocná šťáva stéká přímo z vaší dlaně.
 

Barvy, barvy, barvičky

Šťavnatá novinka hýří zářivými barvami – vyberte si žlutou, zelenou nebo oranžovou třeba v závislosti na zvoleném citrusu – limetce, citronu či pomeranči.