info text
  • Přihlaste se
  • Přihlaste se
Úvodní stranaTESCOMA blogInspirace a nápadyVaření a pečeníSouprava na trojobal PRESTO: Obalte řízek v trojici chytrých misek!

Souprava na trojobal PRESTO: Obalte řízek v trojici chytrých misek!

Minimálně tři talíře, vidličky a papírové ubrousky v permanenci, stále špinavé ruce a linka od vajec, mouky a strouhanky, nervy na pochodu a peprná slova. Asi víte, o čem je řeč – příprava oblíbených obalovaných pokrmů se neobejde bez výše uvedených propriet. Ale obejde! Zkuste jednou obalit řízek v trojici chytrých misek! Představujeme horkou říjnovou novinku pro přípravu (nejen) českých obalovaných specialit – soupravu na trojobal PRESTO.
 
Souprava na trojobal PRESTO - obrázek

Trojice chytrých misek

Jsou tři a jsou extrémně chytré. Trojice plastových misek, které jsou určeny pro obalování pokrmů v klasickém trojobalu mouka, vejce a strouhanka či v jakémkoliv pikantním těstíčku dle oblíbeného receptu, má tolik co nabídnout!
 
Souprava na trojobal PRESTO - obrázek

Misky s protiskluzovou úpravou dna lze vzájemně spojit - sestava tří spojených misek vytvoří kompaktní a stabilní celek, který po lince neklouže a je ideální právě pro postupné obalování v mouce, vejcích a strouhance. Linka či jídelní stůl zůstávají čisté při každém kroku, což ocení nejedna hospodyňka.
 
Chytrá čepel a žáruvzdorné kleště

Trojici misek doplňuje zoubkovaná čepel a žáruvzdorné kleště pro obalování i obracení pokrmů v rozžhaveném oleji. S pomocí vychytané čepele, která se nasadí na kratší hranu misky určené pro obalování ve vejcích, pohodlně rozklepnete vajíčko, spodní perforovaná lopatka žáruvzdorných kleští si zase poradí s jeho bravurním rozšleháním.
 
Souprava na trojobal PRESTO - obrázek

Výhodu děrované lopatky oceníte i při obracení pokrmů v rozpáleném tuku – skrze otvory proteče přebytečný tuk a vy si budete moci pochutnat téměř na dietním smaženém!
 
Recepty nechybí

Misky lze po použití vzájemně stohovat, jsou tedy perfektně skladné a nezabírají místo. Souprava PRESTO je vhodná do ledničky, mrazničky, mikrovlnné trouby a misky včetně doplňků lze umýt v myčce nádobí. Součástí balení unikátního setu jsou originální TESCOMA recepty nejen na klasický trojobal ze strouhanky, ale i na jedinečné sýrové těstíčko. Tak nechte si chutnat!